X-Runner 1.0.3 (Android)
X-Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,529

  • Üretici

    DroidHen

X-Runner, Android markette sayısı gün geçtikte artan koşu oyunlarından biri olarak, rakiplerine göre farklı bir atmosfere sahip ve tamamen ücretsiz.

Android platformunda gün geçtikte saysı artan koşu oyunlarından biri olan X-Runner, diğer oyunlara göre biraz farklı. Çünkü oyunu uzayda oynuyorsunuz ve koşmak yerine bir kaykayınız var.

Koşu oyunlarında yapmanız gerektiği gibi en uzun mesafeyi koşmaya çalışmalısınız. Tabi bunu yaparken sizi engellemek isteyen objeler ve önünüze çıkacak olan engelleri atlatmanız gerekiyor. Engelleri atlatmak için kimi zaman zıplamalı kimi zaman ise sağ ve sol yapmalısınız.

Farklı bir atmosfere sahip olan X-Runner, oynaması oldukça eğlenceli ve farklı bir koşu oyunu olarak karşınıza çıkmaktadır. Mükemmel grafikleri ile Android platformunda hızlı bir çıkış yakalayarak pek çok oyuncuya ulaşmayı başaran X-Runner, koşu oyunlarını seven oyncular için iyi bir alternatif olacaktır.

Yeni ve farklı bir koşu oyunu arıyorsanız, Android telefon ve tabletlerinize X-Runner'ı ücretsiz olarak yükleyerek hemen oynamaya başlamnızı tavsiye ederim.

Geliştirici şirket tarafından hazırlanan oynanış videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR