Xenowerk 1.2.5 (Android)

Xenowerk

Xenowerk
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xenowerk göze hoş görünen ve bolca aksiyon içeren bir kuşbakışı savaş oyunudur

Xenowerk güzel grafikleri yüksek aksiyonla birleştirmeyi başaran kaliteli bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir kuşbakışı savaş oyunu olan Xenowerk'de yanlış giden bir bilimsel deney sonucu ortaya çıkan mutant felaketi konu alınıyor. Deneyin yürütüldüğü yeraltı tesisinde ortaya çıkan mutantlar bilim adamlarını katlettikten sonra laboratuar tesisi kapatılıyor. Fakat mutantların kapatılan bu tesisten çıkış yolu bulması an meselesi olduğu için mutantların yeryüzüne çıkmadan yok edilmesi gerekiyor. Biz de bu görevi üstlenen cesur bir kahramanı yönetiyoruz.

Xenowerk'de kahramanımızla 50 bölüm boyunca mutantları avlamaya çalışıyoruz. Fakat bu maceramızda avlanan bizim mi yoksa mutantlar mı olduğu belli olmayabiliyor; çünkü karanlık laboratuarlarda yolumuzu fenerimizle bulmaya çalışırken birkaç adım ötemizde ne olduğunu bilemiyoruz. Bu nedenle karşımıza çıkacak olan ani sürprizlere hazırlıklı olmamız gerkeiyor. Oyundaki ışık yansımaları göz oldukça hoş gözükmekte.

Xenowerk'de bizi bolca silah ve ekipman seçeneğinin yanısıra bu silah ve ekipmanları geliştirme imkanı bekliyor. Özel yeteneklerimizi kullanarak savaşlar esnasında avantaj elde edebiilmemiz mümkün.

Oldukça yüksek graifk kalitesine sahip olan Xenowerk boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için güzel bir seçim olabilir.

YORUMLAR