XRIME Antivirus

XRIME Antivirus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

XRIME Antivirus, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz alternatif bir antivirüs uygulamasıdır.

XRIME Antivirus, Android cihazların güvenliği için geliştirilmiş alternatif bir antivirüs uygulamasıdır.

Mobil uygulamalara her geçen gün yenisi eklenirken, yararlı ve işe yarar yazılımların yanında bir o kadar da zararlı içeriğe sahip yazılımlar uygulama marketlerine yükleniyor. Zararlı uygulamaların açıklamaları da kullanıcıları aldatmak için, çok daha farklı şekilde yazılıyor. Android akıllı telefonlara sahip kullanıcılar, bilgilerinin güvenliği ve cihaz sağlığı için çareyi antivirüs uygulamalarında buluyor.

XRIME Antivirus uygulaması, sisteminizi virüslere ve zararlı yazılımlara karşı etkili koruma sağlarken, kişisel verilerinizi koruma güvencesi veriyor. Şüpheli uygulamalar bulut ortamında analizden geçirilerek çoklu risk skorlama modülü yardımı ile zararlı yazılım tespitinde büyük başarı sağlamaktadır. Mobil cihazınızda bulunan iletişim bilgileriniz, SMS’ler gibi tüm özel verilerinizi koruma altına alan uygulama, herhangi bir uygulamaya siz izin vermediğiniz sürece bilgilerinize erişim izni vermiyor.

Bunların dışında uygulama, internette gezinirken de zararlı yazılımlara karşı koruma sağlıyor. İnternet sitelerinden gelebilecek tehditler, bertaraf ediliyor. Zafiyet taraması özelliği ile cihazınızda bulunan tüm zafiyetler hakkında bilgi alarak önlem almanıza yardımcı olan uygulama, cihazınız hakkında bilinen ve XRIME ekibi tarafından keşfedilen zafiyetleri raporlayarak, bu zafiyetlerin sebep olabileceği risklere karşı en doğru çözümlere ulaşmanızı sağlıyor.

Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan XRIME Antivirus uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR