XTRAPOP

XTRAPOP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

XTRAPOP uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kolayca fotoğraflarınızı daha canlı ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.

XTRAPOP uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması ve sahip olduğu yetenekler sayesinde fotoğraflarınızın daha eğlenceli olmasını sağlıyor diyebilirim. Uygulamanın arayüzü çok kolay bir kullanıma sahip ve böylece içerisinde bulunan filtreler, çerçeveler ve etiketleri fotoğraflar üzerinde hemen uygulamak mümkün hale geliyor. Fotoğraflarınızı biraz daha özelleştirmek ve istediğiniz görünüme kavuşmalarını sağlamak için kullanılabilecek uygulamalar arasında yer alıyor.

Uygulamanın içerisinde bulunan ücretsiz seçenekler pek çok kullanıcı için yeterli olacaktır ancak daha fazla seçeneğe sahip olmak isteyenler uygulama içi satın alma seçeneklerini de kullanabilirler. Uygulamanın adından da anlayabileceğiniz gibi mevcut olan filtre ve etiketler temel olarak popüler figürler ve pop atmosferi içerisinde hazırlanmış.

Tüm operasyonlar tamamlandıktan sonra, fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle sosyal hesaplarınız üzerinden paylaşmak da mümkün. Eğer paylaşmadan önce çerçeve seçeneklerinden faydalanmak isterseniz bu seçenekler sayesinde posta kartları gibi görünen fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Uygulamada yer alan tüm araçlara erişim çok kolay bir şekilde gerçekleşiyor ve herhangi bir hata ile karşılaşmak da mümkün değil. Batarya tüketimi normal düzeylerde olan uygulama herhangi bir fazladan güç harcama sorununa sahip değil. Alternatif bir fotoğraf özelleştirme uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR