Yahoo News Digest

Yahoo News Digest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yahoo News Digest, Yahoo tarafından geliştirilen resmi haber uygulamasıdır. Size günün önemli haberlerini ve özetlerini getiren uygulama gerçekten modern ve şık bir biçimde tasarlanmış. Kullanması kolay olmasıyla birlikte göze de hoş görünür.

Uygulama size dünyanın her yerinden haberlerini özetlerini günde iki kere olmak üzere sunar. Bir sabah bir de akşam bu haberleri size getiren uygulama, bütün anahtar bilgileri ve önemli noktaları çıkarır ve size bu şekilde gündemde neler olup bittiğini bildirir. Böylece her haberi uzun uzadıya okumak zorunda kalmadan her şeyden haberdar olursunuz.

Ayrıca uygulama sadece tek bir kaynak kullanmaz ve haberleri bir çok kaynaktan derleyerek size kapsamlı ve eksiksiz bir haber okuma deneyimi sunar. Bir de uygulamanın widget'ı ile uygulamayı açmak zorunda kalmadan ana sayfanızdan olup biteni takip edebilirsiniz.

Dünya, Politika, Eğlence, Spor ve benzeri bir çok kategori bulunan uygulama bir sabah bir de akşam size bildiri gönderir. Eğer siz de haberleri takip etmek için kullanışlı bir uygulama arıyorsanız, Yahoo News Digest'e bakmanızı öneririm.

YORUMLAR