Yammer (Android)

Yammer

Yammer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yammer, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça etkili bir toplu çalışma uygulamasıdır.

Yammer, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri oldukça etkili bir toplu çalışma ve verimlilik uygulamasıdır.

Kendi kategorisi altında yer alan etn etkili uygulamalardan biri olan Yammer ile kendi şirketiniz veya çalışma grubunuz için özel bir sosyal ağ kurarak, sürekli olarak iş veya ekip arkadaşlarınızla iletişim içerisinde kalabilirsiniz.

Şirket veya çalışma grubunuz içerisinde işlerin gidişatını çok daha verimli bir şekilde takip etmenize olanak sağlayan uygulama; çalışanları, içerikleri, konuşmaları ve iş verilerini tek bir platform altında toplamaktadır.

Aynı yerde çalıştığınız kişilerin çalışma konusuyla ilgili tüm verilere kolayca ulaşmasına olanak sağlayan ve işlerin gidişatını sürekli olarak aktif bir şekilde kontrol etmenize izin veren Yammer, çalışma şeklinizi farklı bir boyuta taşımaktadır.

Üzerinde çalıştığınız tüm projeler hakkında herkesin bir söz sahibi olabileceği ve herkesin rahat bir şekilde fikirlerini paylaşabileceği bir ortam yaratmanıza olanak sağlayan uygulama sayesinde nerede olursanız olun işlerinizi takip etmek çok daha kolay.

Yammer Özellikleri:

  • Şirketinizde neler olduğunu anlık olarak takip edebilme
  • Farklı proje grupları üzerinde yer alarak, neler olduğunu keşfedebilme
  • Kolay fotoğraf ve dosya paylaşımı
  • Tüm mesajları mobil rahatlığıyla takip edebilme
  • Anlık bildirimler sayesinde sürekli olarak olana bitene dahil olabilme

YORUMLAR