Yandex.Anahtar 2.2 (Android)

Yandex.Anahtar

2.2
Yandex.Anahtar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yandex.Anahtar, iki adımlı doğrulamayı etkinleştirdiğiniz hesaplarınıza giriş için gerekli tek kullanımlı şifreyi üretir.

Yandex.Key (Yandex.Anahtar), iki aşamalı doğrulamayı etkinleştirdiğiniz çevrimiçi hesaplarınıza giriş yapmak için gerekli şifreyi üreten bir uygulama. Yandex servisleri başta olmak üzere tüm sosyal ağ, e-posta ve diğer hesaplarınıza hızlı ve güvenli şekilde giriş yapmanızı sağlayan uygulamayı Android cihazınıza ücretsiz indirip deneyebilirsiniz.

Gözümüzü hesaplarımıza diken hacker’lara karşı ek güvenlik için etkinleştirdiğimiz iki aşamalı kimlik doğrulama sıklıkla tercih edilen servislerin çoğunda destekleniyor. Hesabımızın şifresini girdikten sonra ek olarak özel üretilen tek kullanımlık kod bazen gelmediğinden hesabımıza erişmemiz mümkün oluyor. Yandex.Anahtar bu noktada hayat kurtaran uygulamalar arasında.

İki aşamalı doğrulama sistemini destekleyen tüm servislerle çalışan Yandex.Anahtar’a eklediğiniz Yandex hesaplarınız için şifreniz yerine uygulamanın ürettiği kodu kullanabilirken, diğer hesaplarınız için şifrenize ek uygulamanın ürettiği kodu giriyorsunuz. Eğer kullandığınız hesabın kendi güvenlik kodu sisteminde sorunlar yaşıyorsanız güvenlik kodlarının Yandex.Anahtar’a gönderilmesini ayarlayarak sorunu çözmeniz mümkün.

Gerek hesap ekleme aşamasında gerekse de şifre oluştururken internet bağlantısına ihtiyaç duymayan Yandex.Anahtar ile manuel ve karekod ile hesap ekleme seçenekleri mevcut olmakla birlikte doğrudan uygulama içerisindeki bağlantıya tıklayarak hesapları nasıl ekleyeceğinizi öğrenebiliyorsunuz.