Yesterday

Yesterday
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yesterday'de heyecan dolu bir suç hikayesine tanık oluyoruz.

Yesterday sürükleyici bir hikayeyi güzel grafiklerle birleştiren bir mobil macera oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Yesterday özellikle 90'lı yıllarda oldukça popüler olan point and click türündeki macera oyunlarının güzel bir temsilcisi. Bu tür oyunlarda öne çıkan derin hikaye ve zorlayıcı bulmacalar yine Yesterday'de de yer almakta. Oyunda Henry White adlı bir kahramanı kontrol etmekteyiz. Mew Tork şehrinde dilenciler bir piskopat tarafından katledilmektedir. Bu seri cinayetleri basın dikkate almamakta ve piskopat serbestçe masum insanları öldürmeye devam etmektedir. Faarklı insanların ellerinde ise Y şeklinde yaralar ortaya çıkmaktadır. Biz bu cinayetleri araştırmak için arkadaşımız Cooper ile birlikte bir hükümetler dışı organizasyona bağlı olarak yola koyuluyoruz ve maceramız başlıyor.

Yesterday'de aslında 3 oynanabilir kahraman bulunmakta. Henry ve Cooper'ın haricinde John Yesterday adlı bir kahramanda oyuna dahil oluyor. John Yesterday bu maceraya hafızası tamamen silindikten sonra dahil oluyor ve bütün olaylar karmaşıklaşıyor.

Noir bir atmosfere sahp olan Yesterday'de karşımıza zekamızı çalıştırmamızı gerektirecek birçok farklı bulmaca çıkıyor. Oyunun yüksek kaliteli grafikleri deaylı sanatsal çizimlerle buluşmakta. Eğer macera oyunlarını seviyorsanız Yesterday hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR