YGS Coğrafya

YGS Coğrafya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YGS'deki Coğrafya bölümüne uygulama üzerinden çalışarak başarı oranınızı yükseltebilirsiniz.

YGS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik sunulan YGS Coğrafya uygulaması ile sınavda sorulacak olan konulara kolaylıkla çalışabilmenizde yardımcı oluyor.

Üniversiteye hazırlık sınavı olan YGS’de Sosyal Bilimler testinde yaklaşık 12 tane Coğrafya sorusu soruluyor. Genel coğrafi bilgileri ölçme niteliğindeki bu soruların sorulduğu konularda eksiğiniz veya anlamadığınız noktalar bulunuyorsa, sınava kadar bunlardaki açığı kapatmanızda fayda görünüyor. YGS Coğrafya uygulaması da evde, kafede, okulda veya otobüste yani bulunduğunuz her yerden Coğrafya konularına çalışabilmeniz için geliştirilmiş bir Android uygulaması. Teknolojinin eğitim alanında kullanılarak öğrencilere daha faydalı hale gelmesinde bu tür uygulamaların varlığını desteklemek gerekiyor.

Uygulamaya giriş yaptığınızda, sınavda çıkacak konuları başlıklar halinde görebiliyorsunuz. Çalışmak istediğiniz başlığın üzerine tıklayarak, konuyu detaylı bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama üzerinden düzenli olarak Coğrafya çalıştığınızda ve bunu test çözerek desteklediğinizde YGS’de başarınızın artacağına inanıyorum.

YORUMLAR