Yılan

Yılan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yılan, adından gayet net bir şekilde anladığınız üzere eskiden telefonlarımız üzerinden oynadığımız popüler oyunun Android için yenilenmiş ve geliştirilmiş versiyonudur.

Yılan, bir zamanlar hem çocukların hem de yetişkinlerin telefonlar üzerinde oynadığı en iyi ve popüler oyunlardan bir tanesidir. Android platformu için geliştirilen bu oyunda herşey yenilenmiş ve geliştirilmiş.

Oyun yapısından tutun grafiklerine kadar modernleştirilmiş olan Yılan ile saatlerce keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyunda bildiğiniz üzere yılanın büyümesi için ekrandaki yemleri yemeniz gerekiyor. Yeşil, sarı ve kırmızı renklerdeki yemler sırasıyla 10, 30 ve 100 puan veriyor. Tabi seviye ilerledikçe yemlerin verdiği birim puanlarda artıyor.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi ise 3 farklı kontrol mekanizması bulunuyor. Bu sayede yılan ister 4 tuş, ister 2 tuş ve isterseniz 4 yön sürükleme ile kontrol edebiliyorsunuz. Hangi yolla yılanı daha rahat kontrol ediyorsanız oyunu o şekilde oynayabilirsiniz.

Online ve offline oynama seçenekleri bulunan oyuna online olarak giriş yaparak aldığınız yüksek puanların kaydedilmesini istiyorsanız Google+ hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor.

Klasik yılan oyununu oynamak için Yılan oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.