Yönü Seç

Yönü Seç
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yönü Seç oyunu ile Android cihazlarınızdan yeteneklerinizi ve becerilerinizi konuşturabiliyorsunuz!

Yönü Seç uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında oynayabilecekleri eğlenceli beceri oyunları arasında yer alıyor. Hem ücretsiz olarak sunulan, hem de oldukça rekabetçi ve zorlu bir yapıya sahip olan oyun, ilk etapta çok kolaymış gibi geliyor fakat en yüksek skoru yapmaya çalışırken kendinizi kaybedebileceğinizi söyleyebilirim.

Oyun içerisinde seçilmiş olan renk düzenleri ve ikonlar göze gelecek bir şekilde hazırlanmışlar ve bu sayede oynarken zorlansanız bile bundan rahatsız olmuyorsunuz. HD kalitede görüntüler sunabilen oyun, böylece üst düzey cihaz kullanıcılarının ekranlarıyla da uyumlu bir şekilde çalışıyor.

Oyunda yer alan 3 çeşit ikon mevcut ve bu ikonlar sayesinde hangi hareketleri yapmanız gerektiğini görebiliyor, vakit kaybetmeden bir sonraki ikona geçebiliyorsunuz. İkonlardan bir tanesi hangi yöne parmağınızı götürmeniz gerektiğini gösteriyor, ikincisi hangi yönün tersine hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor ve sonuncusu da hangi renkteki kareye dokunmanız gerektiğini belirtiyor.

Hızla alışılabilen ancak zor profesyonelleşilebilen oyunlardan birisi olan Yönü Seç, dostlarınızla aranızda en yüksek puanı kimin alacağına dair tatlı bir rekabetin de oluşmasını sağlayacaktır. Yeni ve farklı, aynı zamanda yerli bir oyun arayışında olanların kesinlikle denemeden geçmemeleri gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR