YouTube Creator Studio 1.0 (Android)

YouTube Creator Studio

1.0
YouTube Creator Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouTube Creator Studio, Android cihazınız üzerinden YouTube'daki videolarınızı yönetebileceğiniz bir uygulamadır.

YouTube Creator Studio, video yayıncıları için geliştirilmiş, kendi kanallarınızı yönetmenizi sağlayan bir Android uygulamasıdır.

Uygulama ile artık mobil cihazınız üzerinden videolarınızı yönetebileceksiniz. Eklediğiniz tüm videoları görebilir, videolarınızın başlık, açıklama ve gizlilik gibi bölümlerini değiştirebilirsiniz. Üst kısımdaki bildirimler bölümüyle, videolarınıza gelen yorumları ve istatistiklerle ilgili bildirimleri görebilirsiniz. Videolarınıza yapılan yorumlara ise anında, pratik bir şekilde cevap verebilirsiniz. İstatistikler bölümünde kanalınızın toplam izlenme sayısını, toplam izlenme süresini ve kanalınızın toplam abone sayısını ve toplam kazançlarını görebilirsiniz. İstatistikleri, son 7 gün, 28 gün, 3 ay ya da tüm zamanlar olarak filtreleyerek görüntüleyebiliyorsunuz.

  • Kanal ve videolarınızın detaylı istatistikleri,
  • Yorumları filtreleyebilme ve cevaplama,
  • Anlık bildirimler,
  • Videolarınızın detaylarını düzenleyebilme.

Önceden uygulamanın sunduğu özelliklere erişebilmek zor ve yorucuydu. Artık, tüm yönetimi mobil cihazlardan gerçekleştirebilmek büyük bir yenilik oldu. Android cihazlar için geliştirilen uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR