YouTube Music (Android)

YouTube Music

YouTube Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Erkan Calp
Erkan Calp -
YORUM YAZ

YouTube Music, Android cihazınızda müziğin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz zengin içerikli bir uygulama.

YouTube Music, Android cihazlarınızda Spotify, Apple Music’e alternatif olarak kullanabileceğiniz bir müzik uygulaması. Her ruh haline ve müzik zevkine uygun onlarca farklı kategoride hit parçaların yanı sıra en son çıkan video klipleri, popüler parçaların coverları, remixleri bulabileceğiniz uygulamayı satın alım yapmadan 14 gün süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz.

Spotify, Deezer, Apple Music’den sonra karşımıza çıkan YouTube Music uygulamasında müzik dinlemeden yapamayan kullanıcıların en çok istedikleri içerikler bir arada sunuluyor. Dinlediğiniz parçalar baz alınarak hazırlanan öneriler, en son çıkan albümlerin listelendiği trendler, hit parçaların toplandığı her gün yenilenen müzik listeleri, resmi video klipler, full albümler, canlı kayıtlar, konser kesitleriyle dopdolu bir içerik sunan uygulamanın arayüzü olabildiğince basitleştirilmiş ve YouTube’un mobil uygulamasının tasarım çizgilerini taşıyor.

Şu anda ülkemizde açık olmayan uygulamanın tüm içeriğinden ücretsiz olarak faydalanmak mümkün. Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan Google hesabınızla giriş yaparak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Video kliplerde reklam istemiyor, müzikleri çevrimdışı kaydetmek, arka planda dinlemek istiyorsanız YouTube Red üyesi olmanız gerekiyor.

YORUMLAR