Yunio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    25

  • Üretici

    Yunio Inc.

Yunio, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz çevrimiçi dosya depolama ve dosya paylaşım uygulamasıdır.

Yunio, Android kullanıcıları için geliştirilen ve aynı zamanda çapraz platform desteğine sahip olan çevrimiçi bulut dosya depolama servisi uygulamasıdır.

Kullanıcıların telefonları üzerinde yer alan fotoğraf, müzik, video ve diğer dökümanlarını bulut dosya depolama servisi üzerine yedeklemelerine ve istedikleri zaman her yerden tüm yedeklemiş oldukları dosyalara erişme imkanı sunan uygulama oldukça kullanışlıdır.

Dosyalarınızı yedekleyebileceğiniz, klasörlerinizi senkronize edebileceğiniz, sadece birkaç tıklamayla dosyalarınızı paylaşabileceğiniz, paylaştığınız dosyaları parola ile koruyabileceğiniz, dosyalarınıza Windows, MAC, iOS ve Android platformları üzerinden ulaşabileceğiniz ve çok daha fazlasını sizlere sunan bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Kendinize ait bir kullanıcı hesabı oluşturarak kullanmaya başlayabileceğiniz Yunio, size 1TB'a ulaşana kadar günlük olarak 1GB'lık ücretsiz dosya depolama alanı hizmeti sunmaktadır. Tek seferde 5GB boyuta kadar dosya yükleme seçeneğini de kullanıcılarına sunan Yunio, piyasada yer alan birçok rakibine göre çok daha avantajlıdır.

Tek yönlü veya çift yönlü senkronizasyon özelliği sayesinde tüm dosyalarınızı tek taraflı olarak yedekleyebileceğiniz gibi isterseniz klasörleriniz arasında gerçek zamanlı eşleme de yapabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinde ekstra depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız, Yunio'yu hemen indirerek denemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR