Yurei Ninja

Yurei Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yurei Ninja bolca aksiyon içeren bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Yurei Ninja eğer Subway Surfers veya Temple Run tarzı oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek eğlenceli bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ninja oyunu olan Yurei Ninja'da lanetlenmiş bir tapınağa yolculuk ederek gizli bir görevi gerçekleştirmeye çalışan bir ninja ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımız gölgelerde saklanmakta ve sessizce hareket etmekte ustalaşmış, seneler boyunca süren zorlu bir eğitim sürecini tamamlamıştır. Bu görevinde düşman topraklarına adım atarken onu tehlikelerden korumaya çalışıyoruz; fakat işimiz sandığımız kadar kolay değil. Çünkü düşman onların topraklarına sızdığımızdan haberdar ve oyun boyunca bizi yakalamaya çalışıyor.

Yurei Ninja'da kahramanımız sürekli koşarken onun dar yerler arasından geçmesini, engellerin üzerinden zıplamasını, altından kaymasını veya sağa - sola doğru yön değiştirerek engellere çarpmamasını sağlıyoruz. Oyunun Subway Surfers ve Temple Run'dan farkı ise içerisinde yoğun aksiyon içermesi. Biz kahramanımızla koşmaya devam ederken bir yandan da düşmanlarımızla savaşıyoruz.

Yurei Ninja güzel grafikleri ve heyecanlı oyun yapısıyla kısa sürede bağımlılık yapabilmekte.

YORUMLAR