Yushino

Yushino
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    81

  • ÜRETİCİ

    Yushino, LLC

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Yushino, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Android için geliştirilmiş pek çok bulmaca oyunu olmasına rağmen bence pek azı bu kadar orijinal olmayı başarabiliyor.

Yushino, gerçekten orijinal ve farklı olmasıyla dikkat çeken bir oyun. Sudoku ve Scrabble karışımı gibi düşünebileceğimiz oyunu, rakamlarla oynanan Scrabble olarak da tanımlayabilmek mümkün sanıyorum.

Oyunda yapmanız gereken şey, ekrana iki adet rakam ekleyip ardından ikisinin toplamı olan rakamı koymak. Örneğin 3 ve 5'i yanyana koyduktan sonra yanına 8 koymanız gerekiyor. 8 ile 5'in toplamı 13 yaptığından birler basamağında 3 olduğu için tekrar 3 koymanız gerekiyor. Bu şekilde Yushino rakamı oluşturmuş oluyorsunuz.

Oyun çevrimiçi ve gerçek oyuncularla oynanıyor. Bu durumda tıpkı Scrabble'da olduğu gibi oyuna devam etmek için ekrandaki rakamlardan birini kullanmanız gerekiyor. Bu şekilde sırayla karşılıklı oynuyorsunuz.

İsterseniz rastgele dünyanın her yerinden oyuncuyla oynayabilir, isterseniz de Facebook hesabınızla bağlanarak arkadaşlarınızla bu eğlenceli oyunu oynayabilirsiniz. Sıranız geldiğinde de oyun size bunu bildirir.

Eğer rakamlarla aranız iyiyse ve bu tarz değişik oyunları seviyorsanız, Yushino'yu indirip oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR