Zapresso

Zapresso
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zapresso eşleştirme oyunları kategorisinde yer alan güçlü oyunlardan bir tanesi.

Zapresso hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunu. Ücretli olarak sunulan bu oyunda, rahatsızlık veren reklamlar ve sürekli olarak bir şeyler satın almaya yönlendiren direktifler mevcut değil. Bu da oyunun en güzel yanlarından bir tanesi.

Oyunu indirip oynamaya başladığımızda ilk olarak kaliteli grafikler ile karşılaşıyoruz. Eşleştirme oyunlarının en büyük silahlarından birisi olan kaliteli grafikler bu oyunda da başarıyla uygulanmış. Modellemelere ek olarak rengarenk ve dinamik animasyonlar da oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor. Görsel öğelere ek olarak ses efektleri de oyunun güçlü yönleri arasında.

Oyundaki amacımız aynı renkli blokların olduğu bölgeleri patlatmak ve bu sayede en yüksek skora ulaşmak. Oyunda Game Center desteği sunulmakta. Bu sayede arkadaşlarınıza karşı da rekabet edebilirsiniz.

Genel olarak Zapresso eşleştirme oyunları kategorisinde öne çıkan seçeneklerden bir tanesi. Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız Zapresso'yu mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR