ZaZaRemote 3.3.3 (Android)

ZaZaRemote

ZaZaRemote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZaZaRemote uygulaması sayesinde Android cihazlarınızı kullanarak evinizdeki elektronik eşyaların hepsini kontrol edebiliyorsunuz.

ZaZaRemote uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının evlerinde bulunan tüm kızılötesi kumandaya sahip cihazlarını mobil cihazlarını kullanarak kontrol edebilmek için sahip olmaları gereken ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Özellikle cihazınıza ait uzaktan kumandanın bozulması halinde acil durumlarda kullanabileceğiniz gibi dostlarınıza ve ailenize ufak şakalar yapmak için de kullanabiliyorsunuz.

Uygulamanın oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzü bulunuyor. Bu arayüzü kullanarak desteklenen tüm cihazların neredeyse tüm fonksiyonlarından faydalanabiliyor ve mobil cihazınızı bir kumanda olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ancak bu işlevi başarıyla kullanmak için akıllı telefonunuzda bir infrared vericisinin olması gerektiğini de unutmamalısınız.

Uygulamada tam 6000 adet farklı firmanın 8000'den fazla uzaktan kumandasına dair bir veritabanı bulunuyor. Bu veritabanı sayesinde neredeyse dünyada üretilmiş tüm popüler cihazların kontrol imkanına erişebiliyorsunuz. Varolan toplam komutların sayısı ise yüz binlerle ölçülüyor ve bu durumun uygulamayı oldukça yetkin bir hale getirdiğini söyleyebilirim. Aynı zamanda bu kodların internetsiz bir şekilde de kullanılabilmeleri sayesinde uzaktan kumandanızı yaratmak için illa ki internete bağlı olmak zorunda da değilsiniz.

Televizyon, müzik seti, DVD, klima, uydu, kamera ve aklınıza gelebilecek neredeyse tüm ev elektronik eşyalarını kontrol edebilen uygulama, böylelikle tek bir telefonu kullanarak tüm ev eşyalarına hakim olmanıza yardımcı olabiliyor. Yeni bir kumanda uygulaması arayanların en iyi seçeneklerden bir tanesi olan ZaZaRemote'a göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR