ZBorsa 1.0.0 (Android)

ZBorsa

ZBorsa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZBorsa, sermaye piyasalarını yakından takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması.

ZBorsa, Ziraat Yatırım ile sermaye piyasalarının en güncel bilgilerine ulaşarak takip edebilmenizi sağlayan yararlı bir Android finans uygulaması.

Ekonomiyi yakından takip eden Android telefon ve tablet kullanıcılarının kesinlikle kullanması gereken uygulamalardan bir tanesi olan ZBorsa'yı kullanabilmek için cihazınızın internete bağlı olması gerekiyor.

Dilediğiniz zaman ve yerde anlık olarak piyasa verilerini izleme imkanı veren uygulama sayesinde kendi portföyünüze de erişebiliyorsunuz. Bunun dışında hisse ve VİOP işlemlerinizi de hem hızlı hem de kolayca yapabilmenizi sağlayan ZBorsa'nın tüm bunları ücretsiz olarak sunması en büyük artılarından bir tanesi.

İstediğiniz sembolleri kendi sayfanıza ekleyerek ve verilerin anlık değişimlerini düzenli olarak takip edebilme ile birlikte BIST, VİOP, serbest piyasa, parite ve tahvil verilerini takip edebiliyorsunuz.

Onlarca özellik ve fonskiyona sahip olan ZBorsa tam anlamıyla gelişmiş bir Android finans uygulaması diyebilirim. KAP ve Foreks haberlerini de takip edebilme imkanı sunan uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirerek Android mobil cihazlarınız ile tüm ekonomiyi yakından takip edin.

YORUMLAR