Zikred

Zikred
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zikred, Android telefon ve tabletleri üzerinde zikir çekebilmek isteyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilen ücretsiz ve yararlı bir uygulama.

Zikred, adından da anlayacağınız üzere zikir çekmek isteyenlerin kullanabileceği ücretsiz bir Android mobil uygulama. Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların zikir hatimlerini ekleyip kaydederek kolayca takip edebilmesini sağlayan uygulama, bugüne kadar gördüğüm en modern tasarıma sahip zikir uygulaması.

Zikir çekmek için kendiniz istediğiniz zikirkeri ekleyip hedep belirleyebiliyorsunuz. Belirtilen hedefe ulaşıldığında ise telefon yada tabletiniz sizi bildirim ile uyarıyor. Ayrıca titreşim yolu ile de zikirinizin tamamlandığını anlayabiliyorsunuz.

Evde, işte yada yolculuk yaparken zikir çekmek isteyenlerin çok işine yarayabilecek olan uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Farklı zikirler ekleyerek hepsini süreç içinde ilerletme olnağı sunan uygulama içerisindeki zikirlerinizi, zikir listenizden takip edebiliyorsunuz. Uygulama arayüzü üzerinde ihtiyacınız olan tüm komut ve işlemler yer alıyor. Bu sayede uygulamayı kullanırken herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Anneanne yada büyükbabanız bile uygulamayı kullanarak rahatlıkla zikir çekebilir.

Ana ekranında zikir sayısının kaç olduğunu net bir şekilde gösteren uygulamayı hemen ücretsiz indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR