Zombidle 1.0.49 (Android)

Zombidle

Zombidle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombidle mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Zombidle oyunculara bir kötü kahramanın yerine geçme imkanı veren ve vakit öldürmek için ideal bir seçenek olarak değerlendirilebilecek idle clicker türünde bir RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Zombidle'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyaya kaos getirmeye çalışan belalı bir kahramanın yerine geçiyoruz. Oyunumuzdaki temel amacımız etrafı yakıp yıkmak, nsanların topraklarını istila ederek onları köleleştirmek. Bu iş için ise zombilerin ve farklı canavarların yer aldığı istila ordumuzu kurmamız gerekiyor.

Zombidle'da askerlerimizi savaş alanına sürdükten sonra onlar düşmanlarımıza otomatik olarak saldırıyorlar. Fakat biz ekrana dokunarak saldırı hızlarını ve verdikleri hasarları artırabiliyoruz. Düşmanları yok ettikçe kazandığımız parayla da yeni askerler ve kahramanlar satın alabiliyor, kahramanlarımızın sahip olduğu güçleri geliştirebiliyoruz. Oyun boyunca karşımıza farklı düşmanalr ve bölüm sonu canavarları çıkıyor. Giderek zorlaşan oyunda bu düşmanları yenebilmek için sürekli kendimizi geliştirmemiz gerekmekte.

YORUMLAR