Zombie Objective (Android)

Zombie Objective

Zombie Objective
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Objective'de dünyayı ele geçirmeye ve insanlığı yok etmeye kararlı olan zombileri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Zombie Objective, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir aksiyon oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve ücretsiz olarak sunulmasına rağmen son derece kaliteli görselleriyle öne çıkan oyunda dünyayı yok etmeye çalışan zombilere karşı durmamız gerekiyor.

Talihsiz bir salgın sonucunda canlıları zombiye çeviren bir mikrop yine tertemiz dünyamıza yayılıyor ve insanları etkisi altına almaya başlıyor. Biz de hemen son teknoloji ürünü silahlarımızı kuşanıyor ve bu salgını durdurmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Oyunda mücadele etmemiz gereken 7 farklı mekan var. Mekan çeşitliliği oyunun kısa sürede monoton bir hal almasına engel oluyor. Buna ek olarak karşımıza çıkan zombiler de farklı karakteristiklere ve tasarımlara sahipler.

Keskin nişancı zombilerden tutun da samuray kılıçlı zombilere kadar pek çok ölümcül düşmanımız var. Neyse ki silahlarımız mükemmel bir şekilde çalışıyor ve akli dengesini yitirmiş bu canlılara karşı sağlam bir duruş sergilememizi sağlıyorlar. Toplamda 21 silahımız olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Silahlara ek olarak zırh ve hatta ayakkabı dahi alabilme şansımız var.

FPS türü oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun arayışındaysanız Zombie Objective'i mutlaka deneyin.

YORUMLAR