ZOMBIE RIPPER 1.3 (Android)

ZOMBIE RIPPER

1.3
ZOMBIE RIPPER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZOMBIE RIPPER, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

ZOMBIE RIPPER, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Oyunu tek bir cümleyle anlatmak gerekirse, klasik bir zombi oyunu ile karşı karşıyayız diyebilirim.

Oyun yapısı, hikaye, her açıdan klasik bir zombi oyunu olan Zombie Ripper'da bir virüs bütün insanları zombiye dönüştürüyor ve siz de şehri kurtaracak olan kahraman rolüne bürünüyorsunuz. Bunun için silahınızı kapıp zombileri öldürmeye başlıyorsunuz.

Oyun yapısı olarak da birinci şahsın gözünden oynadığınız bir ateş etme oyunu olarak düşünebilirsiniz. Zombiler her yönden geliyor ve siz de onlara ateş ederek öldürmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda ilerledikçe şehrin farklı yerlerini keşfediyorsunuz ve şehrin farklı yerlerinde farklı türlerde zombiler olduğunu görüyorsunuz. Hepsini öldürmek için farklı taktikler geliştirmeniz ve türe göre hareket etmeniz gerekiyor.

Oyunda ayrıca seçebileceğiniz pek çok farklı silah türü de mevcut. Oyunda daha uzun süre kaldıkça seviyeniz artıyor ve böylece daha fazla silahın da kilidini açtırma şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca silahlar da yükseltilebiliyor.

Oyunun grafikleri ise gayet başarılı diyebilirim. Gerçekçi bir şekilde tasarlanmış zombiler, mekanlar ve efektler sizi daha çok oyunun içine çekerek etkilemeyi başarıyor. Siz de zombi temalı ateş etme oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR