ZombieRun 1.2.2 (Android)

ZombieRun

ZombieRun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir aksiyon oyunu arıyorsanız ZombieRun ile platform ve piksel grafiklerinin bolca rastlandığı bir Android oyununa hazır olun.

Piksel grafiklere aksiyon yükleyen bir oyun olan ZombieRun ile kare kare grafiklere rağmen zombie, kan ve vahşet oyununuzdan asla eksik olmayacak. 90'ların arcade platform oyunlarına, hatta isimle anacak olursak Contra oyununa büyük bir göz kırpma söz konusu. Adrenalin dolu bir oyuna hazırsanız Android cihazınız için çıkmış olan bu oyun göz atmaya değer.

Dünya felaketine yol açan fırtınalar sonucunda kendini bir orman mezarlığında bulan kahramanınızın iki zombie tarafından rahatsız edilerek başladığı macerada yeteneğin iş yapması gerektiği bir noktaya varıyorsunuz. Fırtınadan sonra açığa çıkan zombie felaketini bastırmak ve insanlığı kurtarmak için elinizde bulunan her şey ile bu asalak canavarları katletmeniz gerekiyor.

Pompalı tüfekten el bombasına kadar birçok farklı silah ile saldırmanız mümkün. 4 tane farklı dünya içerisinde de hepsinin kendine has oynanışına ve ambiyansına tanık olacaksınız. Alternatif yolların bulunması nedeniyle de bu bölümlerin tekrar oynanabilirliği oldukça yüksek oluyor.

Android için ücretsiz bir oyun olan ZombieRun, Steam topluluğunun GreenLight projesi tarafından hayat bulan ve PC için bile paralı olan bir oyun. Telefonunuzda para ödemeden bu oyunu oynama fırsatını kaçırmayın.

YORUMLAR