ZType 1.0.0 (Android)

ZType

ZType
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZType mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

ZType oyunculara ilginç ve sürükleyici bir macera sunan ve aksiyon oyunlarına farklı bir yaklaşım getiren bir beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı tlefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan ZType'a uzayın derinliklerinde geçen bir macera konu alınıyor. Oyunda temel olarak uzayda düşman saldırısına uğrayan bir uzay gemisinin kaptanlığını yapıyoruz ve gemimizi düşman ateşinden korumaya çalışıyoruz. Bu iş için ise klavye kullanma yeteneklerimizi konuşturmamız gerekiyor.

ZType'ta temel amacımız uzay gemimiz ekranda dikey olarak ilerlerken ve düşmanlar dalgalar halinde saldırırken düşman gemilerinin üzerindeki kelimeleri yazarak ateş etmek. Yazdığımız her harf bir mermi olarak düşmana doğru yönleniyor, kelimeyi tamamladığımızda ise düşman gemisi patlayarak yok oluyor. Oyunda düşman dalgalarını arka arkaya yok ettikçe oyun daha da heyecanlı bir hal almakta; çünkü daha fazla düşman gemisi ve daha uzun kelimeler karşımıza çıkıyor.

ZType basit 2 boyutlu bir görünüm sunsa da bağımlılık yapıcı bir oyun tecrübesi sunuyor. Bu oyun sayesinde klavyedeki yazma hızınızı geliştirebilmeniz de mümkün.

YORUMLAR