Zyden Wallpapers

Zyden Wallpapers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zyden Wallpapers uygulamasını kullanarak Android cihazınızın arkaplan resmini keyfinize göre değiştirebiliyorsunuz.

Zyden Wallpapers uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinin arkaplan görsellerini renklendirmek ve binlerce seçeneğe sahip olmak isteyen kullanıcıların göz atmadan geçmemeleri gereken ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları arasında yer alıyor. Hem kolayca kullanılabilen yapısı hem de geniş seçenekleri sayesinde her Android cihazda bulunması gerektiğini de söyleyebilirim.

Uygulamada yer alan tüm duvar kağıtları ilk etapta bulut depolama servislerinde yer alıyorlar ve böylece yükledikten sonra mobil cihazınızın depolama alanında yer kaplamalarının önüne geçebiliyorsunuz. Duvar kağıtları arasında seçiminizi yaptıktan sonra o duvar kağıdı cihazınıza indiriliyor ve böylelikle sadece kullandığınız duvar kağıdının yer kaplamasını sağlayabiliyorsunuz. Lakin bu özellik nedeniyle uygulamada duvar kağıdı değişimi yapmak istediğinizde internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor.

Hem etiket hem de kategori desteğine sahip olan uygulamada, duvar kağıdı arama seçeneklerinin yeterli ve etkili bir şekilde çalışması da işinizi kolaylaştırıyor. Etiketler üzerinden keyfinize uygun bir şey seçerken kategorilerden de daha geniş seçim olanaklarına erişebiliyorsunuz. Duvar kağıtlarının mobil cihazınızın ekran çözünürlüğü ve boyutuna uygun bir şekilde gelmesi de görünüm anlamında en iyi sonuçları almanızı sağlıyor diyebilirim.

Eğer duvar kağıdınızı rastgele belirlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken uygulamadayken cihazınızı sallamak ve rastgele bir seçeneğin duvar kağıdı olmasını sağlamak. Böylece seçim yapmakta zorlanan kullanıcıların de bir sonuca varması sağlanıyor. Çalışması esnasında herhangi bir performans sorunu ya da sıkıntısı bulunmayan Zyden Wallpapers, denemeden geçmemeniz gerekenler arasında.