Ashampoo UnInstaller

Ashampoo UnInstaller

6
Editör Puanı: 5/5
5

5 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
Ashampoo UnInstaller
Ashampoo UnInstaller
Ashampoo UnInstaller
Ashampoo UnInstaller

Yazılım Kaldırma Aracı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 2 yıl önce

Ashampoo UnInstaller bilgisayarınızdan kaldırmakta güçlük çektiğiniz programları kaldırmak için size kolay bir çözüm sunan bir program kaldırma aracıdır. 

Windows'un kendi program kaldırma arayüzü genelde ihtiyacımızı karşılasa da bu arayüzün bazen yetersiz kaldığı durumlar olabilmektedir. Özellikle eski Windows sürümlerinde yüklü programların listelendiği bölümde kaldırılacak program için arama yapamıyor oluşumuz eğer bilgisayarımızda çok sayıda program yüklüyse can sıkabilir. Bunun yanında bilgisayarımıza sızan bazı kötü amaçlı yazılımlar Windows'un kendi program kaldırma arayüzüne erişimi engeller ve bilgisayarımızın çalışmasını aksatır. Bu gibi nedenlerden ötürü alternatif bir program silme aracına ihtiyaç duymaktayız.

İşte Ashampoo'nun geliştirdiği program kaldırma aracı bu gibi durumlarda bize çözüm sunmaktadır. Ashampoo UnInstaller sadece bilgisayarımızda yüklü programların kaynak dosyalarını silmez, bunun yanında programların oluşturduğu kayıt defteri girdilerini de tespit eder ve bu girdileri de siler. Bu sayede bilgisayarımızın uzun vadede çöp kayıt defteri girdileri nedeniyle yavaşlamasını da önleriz.

Ashampoo UnInstaller'ın kullanışlı bir yönü de kaldırılmış bir programı geri yüklememize de imkan tanımasıdır. Bunun yanında Ashampoo UnInstaller aracılığıyla yeni bir program yükleyebilir ve programın kurulum sırasında oluşturduğu bütün kayıt defteri girdilerini ve bilgisayarımızda depoladığı bütün dosyaları kayıt altına alabiliriz. Bu saydede programı kurulum sonrasında bütün kalıntılarıyla beraber kaldırabiliriz.

Ashampoo UnInstaller program kaldırma ve bilgisayarınızın performansını koruma konusunda oldukça zengin özelliklere sahiptir. Internet Explorer eklentilerini ve yazı tiplerini yönetme, disk birleştirme, keyıt defteri temizliği yapma, çöp dosyaları ve geçici dosyaları temizleme, internet kullanım verilerini temizleme, silinen dosyaları geri getirme gibi işlemler Ashampoo UnInstaller sayesinde yürütülebilmektedir. Türkçe bir arayüze sahip Ashampoo UnInstaller oldukça kolay bir kullanım sunuyor.

Ashampoo UnInstaller için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Ashampoo UnInstaller crack, Ashampoo UnInstaller serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 21,121
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Ashampoo

Program Kaldırıcılar Popülerleri

 1. IObit Uninstaller
  IObit Uninstallerİleri Seviye Program Kaldırma Aracı
 2. Revo Uninstaller
  Revo UninstallerProgram Silme Aracı
 3. Display Driver Uninstaller
  Display Driver UninstallerEkran Kartı Sürücüsü Kaldırma Programı
 4. CleanUp!
  CleanUp!Gereksiz Dosyaları Silme Programı
 5. ESET Uninstaller
  ESET UninstallerESET Kaldırma Programı