Audio MP3 WAV WMA OGG Converter

Audio MP3 WAV WMA OGG Converter

5.01
Editör Puanı: 4/5
4

4 Kullanıcı: 4.5/5

4.5
Program Arayüzü

MP3, WAV, WMA ve OGG Format Dönüştürücü

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 4 yıl önce

Audio MP3 WAV WMA OGG Converter programı sayesinde elinizdeki müzik dosyalarının formatlarını kolayca dönüştürebilirsiniz. Programın adından da anlayabileceğiniz gibi dört formatı destekleyen program, her ne kadar biraz eski tipte bir arayüze sahip olsa da görevini layığıyla yerine getirebiliyor.

MP3, WAV, WMA ve OGG formatları arasında dönüşüm yapabilen ve bunların hepsini birbirinin formatına dönüştürebilen programın bu deneme sürümünde maalesef her dosya türü için 10 adet dönüştürme sınırı yer almaktadır. Bu format dönüştürme işlemi özellikle farklı cihazlarınızda farklı dosya türleri oynatılabiliyorsa, yahut ses kalitesinden ödün vererek daha az yer kaplayan müzikler istiyorsanız işinize yarayacaktır.

Eğer programı kullanırken WMA formatına dair dönüştürme sorunları yaşarsanız, bu sorun WMA dosyasının korumalı olduğunu yahut bilgisayarınızda Windows Media Codec'in bulunmadığını göstermektedir. Korumalı dosyalar için bir çözüm olmasa da Windows Media Codec'i bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Müzikleri MP3 olarak bilgisayarınıza kaydedebilmek için MP3 indir sayfası içerisinde yer alan önermekte olduğumuz programı deneyebilirsiniz.

Audio MP3 WAV WMA OGG Converter için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Audio MP3 WAV WMA OGG Converter crack, Audio MP3 WAV WMA OGG Converter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
58 / 145,161
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP

Format Dönüştürücüler Popülerleri

 1. MP4 Converter
  MP4 ConverterVideoları MP4 Dosyasına Dönüştürme Programı
 2. Any Video Converter
  Any Video ConverterVideo Format Dönüştürücü
 3. Format Factory
  Format FactoryÜcretsiz Format Dönüştürme Programı
 4. Free YouTube to MP3 Converter
  Free YouTube to MP3 ConverterYoutube Mp3 Dönüştürücü
 5. XMedia Recode
  XMedia RecodeFormat Dönüştürücü