BBTAN

BBTAN

(Android)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
BBTAN
BBTAN
BBTAN
BBTAN
BBTAN

Android için Beceri Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Topu atarak tuğlaları kırmalısınız.

BBTAN, televizyonlarımızda bile olan brick breaker oyununun oynanışına sahip farklı bir tema üzerine kurulmuş beceri oyunu olarak Android platformunda karşımıza çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunda garip görünümlü bir karakterin kontrolünü elimize alarak topla renkli kutucukları silmeye çalışıyoruz.

Oyunda ilerlemek için tek yapmamız gereken topumuzla üzerlerinden rakam olan kutucukları vurmak. Kutucukları kaç atışla tablodan sileceğimiz kutucukların üzerine yazılı olan rakamlardan rahatlıkla anlaşılıyor. Çoğu kutucuk tek atışta vurulup silinmeyecek şekilde karşımıza çıkıyor ki oyunun zorluğu bu noktada devreye giriyor. Her atışımızda yukarıdan yeni kutucuklar iniyor ve gelişigüzel atış yaparsak kısa sürede kutucuklarla dolu bir tabloyla karşılaşıyoruz. Bu noktada da oyuna veda ediyoruz.

Oyunun kontrol sistemi her yaştan kişinin rahatlıkla oynayabileceği düzeyde yapılmış. Topu atmak için gözümüze kestirdiğimiz kutucuğa yönelmemiz kafi oluyor. Tabii ki açıyı çok iyi ayarlamamız gerekiyor. Köşelere de çarptırabildiğimizden topun son dokunuştan sonra nereye düşeceği noktayı hesaba katmak gerekiyor.

BBTAN için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
185 / 20,966
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.3 ve üzeri
Üretici:
111Percent

Beceri Popülerleri

 1. Temple Run 2
  Temple Run 2Android İçin İlerlemeli Kaçış Oyunu
 2. Şeker Patlatma Oyunu
  Şeker Patlatma OyunuAndroid için Beceri Oyunu
 3. Flappy Bird
  Flappy BirdAndroid için Zorlu Beceri Oyunu
 4. BBTAN
  BBTANAndroid için Beceri Oyunu
 5. aa
  aaAndroid için Zorlu Beceri Oyunu