LINE 1.7.19 (Blackberry)
LINE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24,384

  • Üretici

    Naver

BlackBerry telefonlarınızı kullanarak tüm platformlardaki arkadaşlarınızla sohbet etmek istiyorsanız bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

LINE uygulaması son zamanlara damgasını vuran sesli, yazılı ve görüntülü sohbet uygulamalarından bir tanesi. Özellikle tüm platformlarda varlığını sürdürmesi sayesinde hangi cihazı kullanırsanız kullanın arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlayan uygulamanın BlackBerry sürümü de görevini başarıyla yerine getirebiliyor.

Anlık mesajlaşma uygulamaları arasından hızı ve sadeliği ile de sıyrılan uygulamanın sahip olduğu sticker özelliği sayesinde konuşmalarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz daha fazla sticker almak da elinizde ve renkli sohbetleri sevenler uygulamanın bu özelliğini beğeneceklerdir.

BBM ile de entegre şekilde çalışabilmesi sayesinde tek bir noktadan sohbetlerinizi yönetebilme şansınız doğuyor. Hem 3G hem de Wi-Fi bağlantılar üzerinden başarıyla çalışabilen uygulamayı alternatif chat uygulamaları arayanların denemesini öneriyorum. Tüm diğer platformlardaki arkadaşlarınızla da onlarda uygulama yüklü ise sohbet edebilirsiniz.

YORUMLAR