10 Adet Ücretsiz Ashampoo Antivirus 2014 Lisansından Birini Kapın

Ashampoo Antivirus 2014 için 10 adet tam sürüm lisansından bir tanesini kapmak ister misiniz?

10 Adet Ücretsiz Ashampoo Antivirus 2014 Lisansından Birini Kapın

Ashampoo Antivirus 2014 bilgisayarınızı korumak için kullanabileceğiniz ve zararlı yazılımlara karşı etkin bir şekilde mücadele eden, oldukça tanınmış Ashampoo şirketi tarafından üretilen antivirüs ve güvenlik yazılımlarından bir tanesi.

Bilgisayarınıza kurduktan sonra hemen göreve başlayan ve bir daha sizi rahatsız etmeyen program, tehlikeli dosyaları anında karantinaya alabiliyor ve böylece bilgisayarınızda daha fazla yayılmalarını engelliyor. Performans açısından da pek etkisi olmayan program, böylece oyunlarınızı da en hızlı şekilde oynamayı sürdürmenizi sağlıyor.

En son güncellemeleri de otomatik olarak indiren ve kuran Ashampoo Antivirus, böylece en yeni tehditlere karşı etkili bir duvar oluşturuyor. Ashampoo ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği neticesinde 10 kullanıcımıza tam sürüm Ashampoo Antivirus 2014 lisansı hediye edeceğiz. Siz de bu kullanıcılardan birisi olmak istiyorsanız eminim ki ilk olarak programı denemek isteyeceksinizdir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak uygulamanın deneme sürümünü bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz.

Daha sonra aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımızdan herhangi birini takip etmeli ve gün içerisinde kampanyaya dair yapacağımız paylaşımları kontrol etmelisiniz. Her gün her bir sosyal ağdan birer kullanıcımıza tam sürüm lisansını paylaşımlarda söyleyeceğimiz koşullara göre dağıtacağız.

Şimdiden tüm takipçilerimize başarılar ve kazanan talihlilerin programlarını keyifle kullanmalarını diliyoruz.

YORUMLAR