10. Altın Örümcek Web Ödülleri Oylarınızı Bekliyor (Güncellendi: Halkın Favorisi Tamindir Seçildi)

Altın Örümcek Web Ödülleri 2002 senesinden beri her yıl düzenleniyor ve çok çeşitli kategoriler altında Türk internet dünyasının en başarılı web siteleri belirleniyor. Böylece son yıllarda inanılmaz bir atılım gerçekleştiren Türk e-girişimlerinin gelişiml

10. Altın Örümcek Web Ödülleri Oylarınızı Bekliyor (Güncellendi: Halkın Favorisi Tamindir Seçildi)

Altın Örümcek Web Ödülleri 2002 senesinden beri her yıl düzenleniyor ve çok çeşitli kategoriler altında Türk internet dünyasının en başarılı web siteleri belirleniyor. Böylece son yıllarda inanılmaz bir atılım gerçekleştiren Türk e-girişimlerinin gelişimlerine ve motivasyonlarına bir destek daha sağlanmış oluyor.

İlk etapta jüri üyelerinin belirlediği katılıma uygun görülen web siteleri, daha sonra halk oylamasına sunuluyor ve böylece adil bir seçim sistemi sağlanıyor.

Daha önce bu yazımızda sizlerin desteğini ve oylarınızı rica etmiştik. Bugün belirlenen ilk sonuçlara göre Tamindir 10. Altın Örümcek Web Ödülleri'nde Bilgi Teknolojileri kategorisinde halkın favorisi seçildi. 

Ancak süreç henüz sona ermedi. Jüri üyelerinin ve halkın oyları bir araya getirildikten sonra Bilgi Teknolojileri kategorisinin kazananı resmi olarak belli olacak. Aşağıda halkın favorisi resmimize tıklarsanız Altın Örümcek web sayfasına giderek diğer kategori favorilerini de kolayca görebilirsiniz.

YORUMLAR