100 Şanslı Ziyaretçimizin ESET Smart Security Antivirus 8 Lisansı Kazanacağı Kampanyamıza Katılın (Kampanya Sona Ermiştir)

Tüm internet kullanıcılarının en büyük endişelerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki çevrimiçi güvenliktir. İnternet ortamında gerçekleştirdiğimiz geziler sırasında bilgisayarımıza sızan ve dijital güvenliğimizi tehdit eden yazılımları temizlemek çoğu zam

100 Şanslı Ziyaretçimizin ESET Smart Security Antivirus 8 Lisansı Kazanacağı Kampanyamıza Katılın (Kampanya Sona Ermiştir)

Tüm internet kullanıcılarının en büyük endişelerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki çevrimiçi güvenliktir. İnternet ortamında gerçekleştirdiğimiz geziler sırasında bilgisayarımıza sızan ve dijital güvenliğimizi tehdit eden yazılımları temizlemek çoğu zaman tahmin edildiği kadar kolayolmuyor. ESET Smart Security ise bu gibi tatsız durumlar karşısında kullanabileceğiniz güvenilir bir antivirüs ve bilgisayar temizleme yazılımı olarak öne çıkıyor. 

Tamindir ekibi olarak sevgili ziyaretçilerimize beş gün boyunca sürecek kampanyamız dahilinde toplamda 100 adet ESET Smart Security lisansı dağıtmayı planlıyoruz. Her gün 20 talihliye dağıtılacak olan lisans anahtarlarını aşağıda indirme adresini bulacağınız ESET Smart Security'yi 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanmak için kullanabileceksiniz.

ESET Smart Security temel olarak bilgisayarlarınızı internet üzerinden gelebilecek saldırılara karşı koruyabilme özelliğine sahip. Elbette programın koruma sağladığı tek konu çevrimiçi güvenlik değil. Bildiğiniz gibi USB bellekler ve kaynağı belli olmayan harici depolama aygıtları da barındırdıkları zararlı yazılımlarla bilgisayara zarar verebiliyor. Bu tip durumların önüne geçmek için gelişmiş özelliklerden faydalanan ESET Smart Security'de sunulan tüm fonksiyonları kullanıcı dostu arayüzü sayesinde zorlanmadan kullanabilirsiniz.

Programı ilk olarak açtığınızda karşınıza farklı kategorilerin toplandığı bir kontrol paneli çıkacak. Ana Sayfa kısmında bilgisayarınızın genel durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bilgisayarınızı korumak ve zararlı yazılımlardan temizlemek için ise Bilgisayar Taraması seçeneğini kullanabilirsiniz. Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi de sistemi yormayan altyapısı. Arkaplanda sisteminiz korunurken bilgisayarınızda diğer işlemleri herhangi bir takılma yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz. Çevrimiçi ve çevrimdışı güvenliğine önem veren her internet kullanıcısının sahip olması gereken programlar arasında yer alan ESET Smart Security'yi 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilmek için kampanya şartlarını yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Bu noktada belirtmemiz gereken bir husus var. Kampanya esnasında dağıtacağımız lisans anahtarlarını ESET NOD32 Antivirus programı için de kullanma şansına sahipsiniz. ESET NOD32 Antivirus yeni güncelenen sürümüyle kullanıcılara daha güvenli bir internet deneyimi sunuyor. Fakat Smart Security'nin daha kapsamlı ve daha ayrıntılı bir güvenlik kalkanı oluşturduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

ESET Smart Security 8'i indirmek için;

ESET NOD32 Antivirus 8'i indirmek için;

Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanyamıza katılmak için bir takım koşulları yerine getirmeniz gerekmektedir. Öncelikle aşağıdaki formu doldurmanız ve tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi talep ettiğimiz bu formda paylaştığınız bilgileri tamamen gizli tutacağımızı da belirtmeliyiz. 

Formu doldurduktan sonra aşağıda yer alan koşullardan birini yerine getirmeniz yeterli;

  • Kampanya detaylarını içeren yazımızı Twitter profiliniz üzerinden retweet etmek
  • Aşağıdaki kampanya detaylarını içeren yazımızı Facebook hesabınız üzerinden herkese açık olarak paylaşmak

Kampanya Notları:

  • 24 Kasım 2014 Pazartesi günü başlayan kampanyamız, 28 Kasım 2014 Cuma günü sona erecektir.
  • Kampanya daihilinde 5 gün boyunca 20 talihliye lisans anahtarı dağıtılacaktır.
  • Yapılan paylaşımların "herkese açık" olarak gerçekleştirilmesi kampanya takibi açısından mecburidir.
  • Kampanya kazananları burada duyurulacak ve kendilerine e-posta ile de bilgilendirme yapılacaktır.
  • Kampanyaya Tamindir çalışanları ve birinci dereceden akrabaları katılamazlar.
  • Kampanyada çekilişe girebilmek için tüm koşulları yerine getirmek gereklidir.
  • Kampanyaya katılacak olan takipçilerimiz hem Twitter, hem Facebook, hem de Google+ üzerinde paylaşım yaparak şanslarını artırabilirler.
  • Tüm takipçilerimiz katılım formunu bir kez doldurma hakkına sahiptir. Birden fazla kayıt gerçekleştiren katılımcılar, çekilişe girmeye hak kazanamayacaklardır.

YORUMLAR