2014 Yılının En İyi Android Oyunları

2014 yılını geride bırakırken Android cihazlarında da yeni standartlar kendini göstermeye başladı. Bunların arasında kamera kalitesi önemli de olsa oyunseverler için farklı beklentiler mevcut. Günümüzün amiral gemileri 4 çekirdekli işlemciler, 3 GB RAM v

2014 Yılının En İyi Android Oyunları

2014 yılını geride bırakırken Android cihazlarında da yeni standartlar kendini göstermeye başladı. Bunların arasında kamera kalitesi önemli de olsa oyunseverler için farklı beklentiler mevcut. Günümüzün amiral gemileri 4 çekirdekli işlemciler, 3 GB RAM ve Adreno 420 gibi bir grafik çipini barındırıyor olsalar da iyi oyun illa ki yüksek performans isteyen oyun anlamına gelmiyor. Bugün herkes grafiklere odaklansa da biz keyif verenlere odaklanmayı tercih ettik.

2014 yılının her ayı için özenle seçtiğimiz oyunların arasından 2014 yılının en iyileri arasına giren ve önümüzdeki zaman içerisinde de büyük bir keyifle oynayabileceğiniz bir seçki hazırladık. Mobil oyun piyasası için oldukça hareketli bir seneyi geride bırakmış olsak da durum aslında hiçbir zaman istenildiği kadar iç açıcı değildi. Bunun sebebiyse ucuz ve kalitesiz oyun sayısında da ciddi bir artışın yakalanmış olmasıydı. İşin korkunç taraflarından bir tanesi de bu oyunların son derece popüler olmasından ötürü iyi olanları bulmakta yaşanan sıkıntı. Tam da bu yaraya merhem olabilmek için sizin için en kaliteli çalışmaları cımbızla seçtik.

PES Manager

PES, Konami'nin hazırlamış olduğu başarılı bir futbol serisi olarak senelerdir FIFA ile büyük bir rekabete atılan ve oyunseverlerin hatırı sayılır bir kısmı tarafından daha çok sevilen bir uyarlama. Ne var ki, futbol konusunda FIFA kadar çeşitlilik sunamayan Konami bu durumu değiştirmek için bu sene mobil cihazlara bir menajerlik oyunu çıkardı. PES Manager ile kulübünüzün teknik direktörü olarak da kalmıyorsunuz. Takımın forması, bütçesi, stadı, transferi ve aklınıza gelebilecek yönetimsel birçok fonksiyonu bu oyun üzerinden gerçekleştirerek takımınızı zirveye taşımanız mümkün. Menajerlik oyunlarını seviyorsanız PES Manager oldukça iyi bir seçenek.

  1. 2014 Yılının En İyi Android Oyunları
  2. METAL SLUG DEFENSE, Dragon Coins & Wind-up Knight
  3. Abyss Attack, Respawnables & Boom Beach
  4. Hitman GO, Sky Force 2014 & Monument Valley
  5. Dungelot 2, SoulCraft 2 & FIGHTBACK
  6. Wayward Souls, Gangstar Vegas & THE KING OF FIGHTERS '98
  7. Skulls of the Shogun, Heroes Charge & Goat Simulator
  8. Beach Buggy Racing, Snow Bros & Escape the Hellevator!
  9. Goblin Quest: Escape!, Fields of Battle, Battle of Heroes
  10. The Last Door, Hearthstone & World of Tanks Blitz

YORUMLAR