2015 Yılının En İyi Bilgisayar Programları

En iyi bilgisayar programlarının görevlerine göre farklı kategoriler altında listelendiği "2015 Yılının En İyi Bilgisayar Programları" yazımızda, işinize yarayacak tüm bilgisayar programlarını bulabilirsiniz.

En İyi Güvenlik Duvarı Programları

ZoneAlarm Free Firewall

İnternet tabanlı tehditlere karşı tam koruma sağlayan ZoneAlarm Free Firewall, internet kullanıcılarının güvenlik beklentilerine eksiksiz bir şekilde cevap veriyor. Bu programı özellikle bilgisayarına çok sayıda program yükleyen kullanıcılara öneriyoruz. ZoneAlarm Free Firewall bilgisayara giren ve çıkan tüm bağlantıları tek tek kontrol ederek güvenlik konusunda sıkıntı yaratabilecek potansiyele sahip olanları bloke ediyor. Bu sayede tehditler daha bilgisayarımıza sızmadan etkisiz hale getirilmiş oluyor. ZoneAlarm Free Firewall tüm hacker saldırılarına ve sosyal medya hesaplarının şifrelerinin çalınmasına kullanılan aktivitelere karşı eksiksiz bir koruma sağlıyor.

Şifrelerinizin güvenliğinden endişe duyuyorsanız ZoneAlarm Free Firewall denemeniz gerekenler arasında.

Online Armor

İnternette gezinti yapmayı sevenlere hitap eden Online Armor, adından da anlaşılabileceği gibi dijital dünyanın tehditlerine kadar adeta bir kalkan görevi görüyor. Bu firewall sayesinde hem hacker aktivitelerinden hem de casus yazılımlardan tam anlamıyla korunabiliyoruz.

Program internetteki eylemlerimizi sürekli olarak gözetim altında tutuyor ve şayet zararlı bir siteye giriş yapmaya çalışıyorsak bağlantımızı otomatik olarak blokluyor. Bu sayede siteyi ziyaret etmemiz engellenmiş oluyor ve potansiyel bir tehlikeden korunmuış oluyoruz. Online Armor'un en önemli yanlarından bir tanesi de tüm bu korumayı internet hızımızı düşürmeden sağlıyor olması. 

Comodo Firewall

Comodo Firewall, ücretsiz olarak sunulmasıyla öne çıkan bir firewall yazılımı. Kullanıcı dostu arayüzüyle herkes tarafından sorunsuzca kullanılabilecek bir yazılım olan Comodo Firewall sayesinde bilgisayarımıza zararlı yazılım ve şifre çalma aktivitelerine karşı aşılamaz bir güvenlik duvarı kurmuş oluyoruz. Bulut destekli veritabanı ile en son tehditleri dahi tanıyıp engelleyebiliyor.

Buna ek olarak bilgisayarımızda hali hazırda yüklü olan programlar da Comodo Firewall kontrolünden geçiriliyor ve tehdit arz etmeleri durumunda engelleniyorlar. Bilgisayarınızı iç ve dış tehditlere karşı korumak istiyor ve bu görev için ücretsiz bir program arıyorsanız Comodo Firewall'u mutlaka deneyin.

PrivateFirewall

İnternet bilgi paylaşımı için bulunmaz bir nimet olsa da ne yazık ki birçok tehdidi de beraberinde getiriyor. İnternet üzerinden yaptığımız alışverişler, ödemeler, şifre ve sosyal hesapların yönetim işlemleri güvenilir bir firewall kullanmadığımız takdirde tehlike altına girebiliyor. Bu konuda herhangi bir tatsız sürpriz ile karşılaşmak istemiyorsanız Piratefirewall'u kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sürekli olarak güncellenen veritabanıyla yeni çıkan virüsleri ve diğer türden tehditleri anında tespit ediyor ve direkt olarak engelliyor. Dolayısıyla virüsler bulaştıktan sonra temizleme işlemleriyle uğraşmak yerine öncesinde, daha sistemimize sızmadan onları engellemiş oluyoruz.

 1. 2015 Yılının En İyi Bilgisayar Programları
 2. En İyi Antivirüs Programları
 3. En İyi Zararlı Yazlım Temizleme ve Casus Yazılım Engelleme Programları
 4. En İyi Güvenlik Duvarı Programları
 5. En İyi Disk Birleştirme Programları
 6. En İyi Silinen Dosyaları Geri Getirme ve Dosya Kurtarma Programları
 7. En İyi Dosya Kaldırma ve Silme Programları
 8. En İyi Dosya Yedekleme ve Senkronizasyon Programları
 9. En İyi Sistem Bakım ve Bilgisayar Hızlandırma Programları
 10. En İyi İnternet Tarayıcılar (Browserlar)
 11. En İyi E-Posta (Email) İstemcileri
 12. En İyi Mesajlaşma ve İletişim Programları
 13. En İyi Resim ve Fotoğraf Görüntüleme Programları
 14. En İyi Resim, Fotoğraf Düzenleme ve Çizim Programları
 15. En İyi Müzik Oynatıcılar (Çalarlar) ve Ses Düzenleme Programları
 16. En İyi Video Oynatıcılar ve Video Düzenleme Programları
 17. En İyi Dosya Sıkıştırma ve Sıkıştırılmış Dosya Açma Programları
 18. En İyi Dosya ve Disk Yöneticileri
 19. En İyi Çevrimiçi Dosya Depolama Servisleri
 20. En İyi Metin Editörleri ve Ofis Programları
 21. En İyi PDF Okuma, Hazırlama ve Düzenleme Programları
 22. En İyi CD/DVD/Blu-ray ve Disk Yazma Programları
 23. En İyi Dosya İndirme Programları
 24. En İyi Uzak Masaüstü Programları

YORUMLAR