2015'te Oynayamazsanız Çok Üzüleceğiniz 13 Oyun

2015'te Oynayamazsanız Çok Üzüleceğiniz 13 Oyun

Her yıl yüzlerce oyun piyasaya çıkıyor. Peki, gerek konsollarda gerek PC'de heyecanla oynadığımız kaç tane oyun var. Bu yüzlerce oyunun arasından sadece birkaç tanesi heyecanla bekleniyor, akılda kalıyor. 2015 için size küçük bir video rehber hazırladık. Bu oyunları kaçırmayın.

GTA V PC sürümü

Grand Theft Auto'nun PC için uyarlanmış sürümü heyecanla bekleniyor. Dünya üzerinde şimdiye kadar Xbox ve Playstation gibi konsollar için 45 milyona varan satış rakamına ulaşmış oyunun PC sürümü şimdiden nefesimizi tutmamıza yol açtı.

Halo 5: Guardians

Halo serisi kendini aşıyor. Xbox One'nın çıkışının ardından oldukça konuşulan Halo 5: Guardians doğrudan Halo 4’ün devamı olarak tasarlandı. Nerede bıraktıysanız oradan devam etmeye hazır olun. 

Metal Gear Solid: The Phantom Pain

Kaybedilen bir organın hala orada olduğunu zanneden metabolizmanın, beyne sahte sancılar yollamasına verilen isim 'hayalet ağrı' MGS'in 2015 bombası olacak. Fragmanını bizzat Hideo Kojima'nın hazırlayıp yönettiği oyunun 5 dakikalık fragmanın müziği bile yeter. The Phantom Pain'in hikayesi Ground Zeroes'un bıraktığı yerden devam ediyor. 

Battlefield Hardline

Yeni bir Battlefield serisinin 2015'te gelmemesi düşünülemezdi. Elbette 'biz bunu biliyorduk' diyeceksiniz. Mart ayında çıkacak olan oyun, teröre karşı yerleşim birimlerinde verilen gizli operasyonların heyecanını taşıyor. Polis ve adi suçluların da cirit atacağı oyun bizi bambaşka cephelere taşıyor; sokaklarımıza. Fragmanın da anlaşılacağı gibi bizi zor suçlar, acımasız suçlular ve deli araba kovalamacaları bekliyor gibi.

Dying Light

Aslında Dying Light piyasaya çıktı. Ancak ne olduğunu bilmeyen ve oynamamış olanlara şiddetle tavsiye ediyoruz. Bir zombi kıyamet günü senaryosunun daha iyi nasıl işlenebileceği hakkında bir fikir sahibi olmanız için oyuna bir göz atmanızda fayda var. Oyun ünlü yazar Albert Camus'un Veba romanından alıntılanmış bir pasajla başlıyor. Bu bile ürkütücü olmasına yeter. Oyun tüm platformlarda mevcut.

Evolve

Evolve'un oldukça özgün bir konsepti var. 4 kişinin kontrol ettiği bir özel takım beşinci bir kişinin kontrol ettiği canavara karşı hayatta kalma savaşı veriyor. Takım zaman içinde yeteneklerini artırabilirken, canavar da eş zamanlı olarak gelişiyor ve durum içinden çıkılamaz bir hale geliyor. Eğer çevrimiçi çok oyunculu sistemi düzgün çalışırsa Evolve çok şey vaat ediyor. 

  1. 2015'te Oynayamazsanız Çok Üzüleceğiniz 13 Oyun
  2. Yeni deneyimler ve eski kahramanlar bir arada

YORUMLAR