2017'nin En İyi iOS Oyunları - Dev Liste

2017'nin en iyi iPhone ve iPad oyunları listemizde birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor.

2017'nin En İyi Ücretli iOS (iPhone/iPad) Oyunları:

NBA 2K18

PC, konsol ve mobil platformda oynanabilir en iyi basketbol oyunu hangisi? sorusunun yanıtı bu sene de NBA 2K.

Football Manager Mobile 2018

Futbol menajerlik oyunu oynayacaksanız SEGA’nın Football Manager Mobile’ını tavsiye ederim. Tamamen Türkçe ve sadeleştirilmiş arayüzüyle eğlenceli oynanış sunarken içerik tarafında da zengin olduğunu gösteriyor. Hem iPhone hem de iPad’de oynayabileceğiniz en iyi futbol menajerliği oyunu.

Street Fighter IV CE

Atari salonlarında az oynamadığımız, sonrasında bilgisayar ve konsollara da çıkış yapan efsane dövüş oyunu şimdi de mobil cihazlarımızda. Street Fighter oyuncusuysanız hemen tanıyacağınız karakterlerin yanı sıra Dudley, Viper, Poison gibi yeni eklenen dövüşçüler yer alıyor. Bu arada oyunun grafikleri mobil cihazlar için optimize edilmiş, retrodan eser yok.

The Machines

Bir başka robot oyunu ancak The Machines’i farklı kılan artırılmış gerçeklik teknolojisini desteklemesi. Apple’ın lansmanlarını izliyorsanız, artırılmış gerçeklik tanıtılırken oynanan robotlu oyun bu işte. AR destekleyen iPhone ve iPad modellerinden birine sahipseniz oynamanızı isterim.

Sonic Runners Adventure

SEGA konsoluyla saatler harcayan neslin hemen bildiği, yılların eskitemediği koşu oyununa Gameloft yorumu. Kirpi Sonic ve arkadaşlarıyla birlikte Dr. Eggman’i durdurmaya çalıştığınız oyun, Türkçe dil desteğiyle geliyor ve internetsiz oynama seçeneği sunuyor. Nostalji oyunu arıyorsanız tavsiye ederim.

Monument Valley 2

Apple editörlerinin de gözünden kaçmayan ödüllü bulmaca macera oyununu şiddetle tavsiye ederim. İlkini oynamadıysanız öncelikle onu bitirip ikinciye geçmenizi öneririm. Büyülü mimariler, yanıltıcı yollar, kafa karıştıran bulmacalarla dolu sihirli bir dünyada geçen oyunun ikincisinde Ro ve annesiyle birlikte vadinin gizemini çözmeye çalışıyoruz.

GRID Autosport

Sadece 2017’nin değil, gelmiş geçmiş en iyi araba yarışı oyunu olarak gördüğüm GRID Autosport, tüm platformlarda en çok oynanan yarış oyunlarının geliştiricisi Codemasters’ın imzasını taşıyor. Olağanüstü grafikler sunan araba yarışı oyununda modelleme harikası 100’ün üzerinde araba ve pist bulunuyor. Ücretli ancak fiyatını sonuna kadar hak ediyor; indirin pişman olmazsınız!

2017’de dikkatimizi çeken en iyi iPhone ve iPad oyunları bu şekildeydi. Şimdiden iyi seneler dileriz! 2018, her şeyin gönlünüzce olacağı harika bir yıl olsun : )

Tamindir'in Seçtiği 2017'nin En İyi PC Oyunları
OYUN

Tamindir'in Seçtiği 2017'nin En İyi PC Oyunları

2017 yılının son ayındayız ve geride bırakmak üzere olduğumuz senenin "en"lerini listeleme zamanı geldi. Bu yazımızda da 2017'nin en iyi PC oyunlarını seçip beğeninize sunuyoruz.

  1. 2017'nin En İyi iOS Oyunları - Dev Liste
  2. 2017'nin En İyi Ücretli iOS (iPhone/iPad) Oyunları:

YORUMLAR