2018 Yılında Tamindir'de Neler Oldu?

Türkiye’nin en büyük uygulama indirme platformu Tamindir.com, geçtiğimiz üç yıldır yayınladığı Tamindir Trendleri ile yine karşınızda.

Türkiye’nin en büyük uygulama indirme platformu Tamindir.com, geçtiğimiz üç yıldır yayınladığı Tamindir Trendleri ile yine karşınızda. Toplamda 1 milyardan fazla indirmenin yapıldığı altyapısıyla uzun yıllardır Türkiye’deki internet kullanıcılarına hizmet vermeye devam eden Tamindir.com, 2018 yılında da internet kullanıcıların favori internet sitelerinden bir tanesi olduğunu tekrar göstererek, on milyonlarca indirmeye ev sahipliği yaptı.

Tamindir.com üzerinde yer alan programlar, uygulamalar, oyunlar, teknoloji haberleri, rehber bloglar ve teknoloji videoları, 2018 içerisinde milyonlarca kez indirildi ve okundu. Türk internet kullanıcılarının indirme tercihlerini göstermesi açısından oldukça önemli veriler içeren Tamindir 2018 Trendleri, tamamen Tamindir.com üzerinde yapılan işlemler dikkate alınarak hazırlandı.

Sektörde yer alan masaüstü yazılım ve mobil uygulama/oyun geliştiricileri için oldukça yararlı bilgilerin yer aldığını düşündüğümüz Tamindir 2018 İndirme Trendleri bilgilerine hemen aşağıda yer alan, Windows, Android ve iOS listelerinden ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunan Haberler

En Çok Okunan Blog Yazıları

En Çok Tıklanan Videolar

En Çok İndirilen 5 Windows Programı

 

En Çok İndirilen 5 Windows Oyunu

En Çok İndirilen 5 Android Uygulaması

En Çok İndirilen 5 Android Oyunu

En Çok İndirilen 5 iOS Uygulaması

En Çok İndirilen 5 iOS Oyunu

YORUMLAR