3. Uluslararası Bilişim Hukuku Kurultayı İzmir'de Yapıldı

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri, günümüzde giderek artan bir öneme sahip bilişim sektörünün hukuksal ve ekonomik sıkıntılarını, geleceğe dönük yatırımları, siber güvenlik problemlerini tartışan ve çözüm yolları üretmeye çalışan Uluslararası Bilişim

3. Uluslararası Bilişim Hukuku Kurultayı İzmir'de Yapıldı

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri, günümüzde giderek artan bir öneme sahip bilişim sektörünün hukuksal ve ekonomik sıkıntılarını, geleceğe dönük yatırımları, siber güvenlik problemlerini tartışan ve çözüm yolları üretmeye çalışan Uluslararası Bilişim Hukuku Kurultayı'nın 3.'sü bu sene de Uluslararası İzmir Fuarı'nda düzenlendi.

İzmir'deki kurultaya bilişim sektöründen dernekler, yazılım üreticileri ve oyun yapımcıları gibi temsilcilerin yanında, avukatlar, hakimler ve savcılar gibi yargı mensupları, üniversite akademik personelleri ve profesörler, Türkiye Noterler Birliği temsilcileri, bakanlıklardan hükümet temsilcileri gibi katılımcılar katkıda bulundu. 3 gün süren kurultayda dolu dolu paneller ve seminerler düzenlenirken çalıştay ve akademik bildiri programları da yer aldı.

Bilişim sektörünün Türkiye'deki öncülerinden olan Tamindir olarak biz de 3. Uluslararası Bilişim Hukuku Kurultayı'na katıldık ve izlenimlerimizi sizlerle paylaşmak için notlar aldık. Bu yazımızda katıldığımız panel ve seminerlerin notlarını sizlere gün bazında sunuyor olacağız.

  1. 3. Uluslararası Bilişim Hukuku Kurultayı İzmir'de Yapıldı
  2. 26 Haziran 2013 Çarşamba
  3. 27 Haziran 2013 Perşembe
  4. 28 Haziran 2013 Cuma

YORUMLAR