50 Adet 1 Yıllık IKARUS Mobile Security Lisansı Dağıtıyoruz

IKARUS mobile.security için 1 yıllık tam sürüm lisans kodunuzu kampanyamız ile hemen kazabilirsiniz!

50 Adet 1 Yıllık IKARUS Mobile Security Lisansı Dağıtıyoruz

IKARUS mobile.security uygulaması, Android mobil cihazlar için hazırlanmış bir güvenlik uygulaması ve tüm kullanıcıların veri hırsızlığı, malware, adware ve diğer virüs tehditlerinden korunmalarına yardımcı oluyor.

Düzenli olarak hazırladığımız ücretsiz tam sürüm lisans dağıtımlarında, kullanıcılarımız özellikle güvenlik uygulamalarına büyük değer veriyorlar ve bu sefer de PC değil Android için hazırlanan IKARUS tam sürüm lisansı için karşınızdayız. 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz IKARUS mobile.security lisansı sayesinde hiç bir ücret ödemeden Android cihazınızın tam güvenliğini sağlayabilirsiniz.

IKARUS her ne kadar temel özellikleri için ücretsiz olsa da, bizden kazanabileceğiniz lisans sayesinde cihazınızın uzaktan kontrolü, SIM kart değişiminin denetlenmesi, URL filtresi ve SMS spam mesaj filtresi gibi gelişmiş özelliklere erişme imkanına sahip olacaksınız. Uygulamayı denemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Android'inize yükleyebilirsiniz.

Random.org üzerinden gerçekleştirilecek olan çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıları kullanarak sosyal medya ağlarımızı beğenmek, takip etmek ve daha sonra en altta göreceğiniz başvuru formunu doldurmak. Sonuçlar 250 kişilik katılımcı kotasının dolmasının ardından belirlenecek ve açıklanacaktır.

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR. KATILAN VE KATILMAYA HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER. AŞAĞIDA YER ALAN LİSTEDEN KAZANAN KULLANICILARIMIZI GÖREBİLİRSİNİZ.

YORUMLAR