Android Eski Bildirimleri Görme Nasıl Yapılır?

Android eski bildirimleri görme nasıl yapılır? Bu rehberimizde Android cihazınızda sildiğiniz bildirimleri nasıl görebileceğinizi daha yakından inceleyeceğiz.

Android Eski Bildirimler Nasıl Görülür?

Android Eski Bildirimleri Görme Nasıl Yapılır? - Günümüzde akıllı telefonlar ve tabletler neredeyse her şeyimiz haline geldiler ve gündemden kopmamak adına onları her zaman yanımızda taşıyoruz. Eğer gelen bir bildirimi dalgınlıkla yan tarafa doğru kaydırdıysanız ve onu nasıl görebileceğinizden emin değilseniz, doğru yerdesiniz.

Android Telefona Virüs Bulaştığı Nasıl Anlaşılır?
GÜVENLİK

Android Telefona Virüs Bulaştığı Nasıl Anlaşılır?

Android Telefona Virüs Bulaştığı Nasıl Anlaşılır? Bu yazımızda Android kullanıcılarının merak ettiği bu soruya yanıt arayacağız.

Android işletim sisteminde dahili olarak bulunan ancak pek çok kişi tarafınca bilinmeyen işlevsel bir özellikten yardım alarak size gelen bildirimlerin tamamını bir liste halinde görmeniz mümkün desek? Muhtemelen çok mutlu olursunuz. Şimdi, bu özellikten nasıl faydalanabileceğinize göz atalım.

Android Eski Bildirimler Nasıl Görülür?

  • Cihazın ekranını açın.
  • Boş bir alana tıklayarak widget ekleme sekmesine geçin.
  • Ayarlar uygulamasını seçin.
  • Ekranın herhangi bir yerinde konumlandırın.
  • Açılan ekrandan Bildirim Günlüğü işlevini seçin.
  • Tamam butonuna tıklayın.
  • Eklediğiniz widgetın üzerine tıklayın.

Android Telefon Açılırken Donuyorsa Yapmanız Gerekenler

Öncelikle akıllı telefonunuzun ekranını açın ve herhangi bir boş alana tıklayarak widget ekleme bölümüne girin. Buradan ayarlar kısayolunu ana ekranınızda, istediğiniz herhangi bir yerde konumlandırın. Bu widgetı konumlandırmak istediğinizde hangi ayarları görmek istediğinize yönelik bir ekran gelecektir. Burada Bildirim Günlüğü işlevini seçiyoruz.

Gördüğünüz gibi bu kısayolun ismi Bildirim Günlüğü olarak kaydedildi. Şimdi, geçmiş bildirimlerinize ulaşmak için yapmanız gereken tek şey bu widgetın üstüne tıklamak olacaktır. Bu sayede bildirimlerin listesini görebilir, hangi saatte hangi uygulamanın gönderdiğine ulaşabilirsiniz. Öte taraftan bunun için bir zaman kısıtlamasının bulunduğunu hatırlatalım.

Yani geçmişe dönük olarak erişebileceğiniz bildirimler ne yazık ki belirli bir süre kısıtlamasına tabii. Bundan birkaç hafta ya da birkaç ay önce gelen bildirimlere buradaki günlüklerden ulaşmak ne yazık ki mümkün olmayacaktır.

Android Telefonum Açılmıyor, Ne Yapmalıyım?
MOBİL

Android Telefonum Açılmıyor, Ne Yapmalıyım?

Merhaba Tamindir takipçileri. Eğer bir Android telefon veya tablet kullanıyorsanız zaman zaman diğer elektronik cihazlarda da olduğu gibi farklı problemlerle karşılaşabiliyorsunuz.

Peki siz bu rehberde yer alan bilgiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu rehberdeki yöntemden faydalanarak yanlışlıkla sildiğiniz bir bildirime ulaşmanız mümkün oldu mu? Konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR