Android Ekran Videosu Çekebileceğiniz Uygulamalar

Android cihazlarınızda ekran videosu çekmek isterseniz yazımızdaki çözümlere bir göz atabilirsiniz

Android Ekran Videosu Çekebileceğiniz Uygulamalar

Merhaba Tamindir takipçileri. Android cihazlarımızda birçok farklı uygulama kullanabiliyor ve oyun oynayabiliyoruz. Kimi zaman bu kullandığımız uygulamaları veya oynadığımız oyunlardaki güzel anları yakalamak ve arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz. Bir Android uygulama geliştiricisiyseniz uygulamalarınızın tanıtım videolarını çekmek de isteyebilirsiniz. İşte bu tür durumlarda farklı Android ekran videosu çekme uygulamaları ve çözümleri ihtiyacımızı karşılayabiliyor. Fakat piyasada yer alan Android ekran videosu çekme uygulamaları farklı gereksinimlere sahip. Bu nedenle hangi uygulamanın işinize yarayacağını bilemeyebiliyorsunuz. Bu yazımızda Android ekran videosu kaydetme konusunda çözüm sunan uygulamaları gereksinimlerine göre gruplandırarak sizlerle paylaşacağız.

Yazımızın ilk bölümünde sizinle rootsuz ve Android 5.0 işletim sistemine sahip olmayan Android cihazlarınızda nasıl ekran videosu kaydedebileceğinizi paylaşacağız. Eğer root işleminin ne olduğunu bilmiyorsanız, Android cihazınızı fabrika ayarlarında kullanıyorsanız veya hiç sistem güncellemesi yapmadıysanız bu bölümdeki çözümleri deneyebilirsiniz.

Yazımızın ikinci bölümünde ise Android 5.0 ve üst versiyonlarına sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ekran kaydetme uygulamalarını paylaşacağız.

Yazımızın son bölümünde rootlu Android cihazınızda video kaydetmenize imkan tanıyan çözümü paylaşacağız. Dilerseniz ilk bölüm ile yazımıza başlayalım:

  1. Android Ekran Videosu Çekebileceğiniz Uygulamalar
  2. Rootsuz, Android 5.0 İşletim Sisteminden Düşük Versiyonlara Sahip Android Cihazlarda Ekran Videosu Kaydı
  3. Android 5.0 ve Üst Versiyonlarına Sahip Android Cihazlarda Ekran Videosu Çekme
  4. Rootlu Android Cihazlarda Ekran Videosu Çekme

YORUMLAR