Android için Akaryakıt İstasyonu Uygulamaları

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Trafiğe çıktığımızda benzin, mazot veya otogaz gibi yakıt ihtiyaçlarımızı genellikle her zaman uğradığımız akaryakıt istasyonundan karşılarız. Fakat iş şehir dışına seyahate çıktığımızda değişebiliyor. Tanımadığımız

TOTAL Oil Türkiye A.Ş.

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulaması oldukça zengin özelliklerle donatılmış bir uygulama. Uygulamayı kullanarak size en yakın TOTAL akaryakıt istasyonlarını listeleyebilmenin yanında harita üzerinde de görüntüleyebilirsiniz. Uygulama bulunduğunuz konum ile TOTAL istasyonu arasındaki rotayı gösterebiliyor. Ayrıca TOTAL istasyonlarının adres, telefon gibi bilgilerine ve sunduğu hizmetlere de uygulama aracılığıyla erişebilirsiniz.

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. sadece bu özelliklerle sınırlı kalmıyor. Oldukça kullanışlı ek özellikler sunan TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulaması aracınızın yakıt tüketmini takip ederek size bu konuda bilgi verebilmekte. Bunun yanında araç kasko, trafik sigortası ve muayene günlerinin takibi için hatırlatıcılardan faydalanabilirsiniz.

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. Türkiye içerisindeki iki şehir arası rotayı da size harita üzerinde gösterebilmekte ve bu rota üzerindeki TOTAL istasyonlarını listeleyebilmekte. Akaryakıt ve otogaz fiyatlarını takip etmenize yardımcı olan uygulama güncel kampanyalardan haberder olmanızı ve resimler ekleyebileceğiniz geri bildirimler göndermenizi mümkün kılmakta.

Uygulamanın tek kötü yanı sadece Android 3.2 ve üst versiyonlarına sahip Android telefonlarda kullanılabilmesi. Bu nedenle eğer eski bir Android cihaz kullanıyorsanız uygulama ihtiyacınızı karşılamıyor.

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulamasını indirmek için:

  1. Android için Akaryakıt İstasyonu Uygulamaları
  2. TOTAL Oil Türkiye A.Ş.
  3. PO Nerede
  4. Shell Motorist
  5. Opet Mobil Uygulaması

YORUMLAR