Android İçin Borsa Ve Yatırım Araçları Uygulamaları

Bildiğiniz gibi artık teknoloji hayatımızın her alanını etkiliyor. Özellikle cep telefonları hayatımıza girdiğinden beri, yanımızdan ayırmadığımız bu akıllı cihazlarla her işimizi halledebilir olduk. Alışverişten tutun da oyun oynamaya, bankacılık işlemle

Bankaların Yatırım ve Borsa Uygulamaları

Akbank Yatırımcı

Listemize öncelikle bankalar tarafından geliştirilen borsacılık ve yatırım araçları uygulamalarıyla başlıyor. Bunlardan birisi de Akbank tarafından geliştirilen Akbank Yatırımcı.

Her türlü yatırım, borsa ve alım satım işlemlerinizi kısa yoldan yapabileceğiniz ve zaman kaybetmeden halledebileceğiniz bu uygulama ile alış satış ve güncelleme emri verebilir, varolan emirlerinizi düzenleyebilir, BIST verilerine erişebilir ve ekonomik takvimi görebilirsiniz.

Aynı zamanda sayfanızı kişiselleştirerek favorilerinizi ayarlayabileceğiniz bu uygulama ile en son güncel piyasa haberlerine erişebilir, buna ek olarak Akbank'ın verdiği kredilerin faiz oranlarını da öğrenebilirsiniz.

BorsaCepte

Yapı Kredi Bankası tarafından geliştirilen BorsaCepte uygulaması da bir diğer Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve hem ulusal hem de uluslararası verileri takip edebileceğiniz borsa takip uygulamasıdır.

Bu uygulama ile kendi portföyünüze erişebilir ve alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hisse senedi alım satım emirleri verme, varolan emirleri düzenleme ve iptal etme işlemlerinizi de gerçekleştirebilme şansına sahipsiniz.

Yine VIOP veri takibi yapabilir, IMKB'yi takip edebileceğiniz gibi dünya endekslerini de takip edebilir, piyasa haberlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Finansonline

Finansonline uygulaması da adından anlaşılacağı gibi Finansbank tarafından geliştirilmiş olan ve borsayı takip etmenize yarayan bir uygulamadır. Zengin içeriğiyle nerede olursanız olun borsayı kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Uygulama ile kendi portföyünüzü görüntüleyebilir, VİOP sözleşmeleri alım satım emirleri verebilir,  hisse senedi ve VİOP veri analizlerine erişebilir, çeşitli makaleler okuyabilir, gerçek zamanlı haber ve bilgi takibi yapabilirsiniz.

Yatırım araçları ve borsadan optimum seviyede faydalanmak istiyorsanız en pratik şekilde yapmanızı sağlayacak olan uygulamalardan birisi de Finansonline'dır.

Garanti e-Trader

Türkiye'nin en köklü ve büyük firmalarından birisi olan Garanti Bankası tarafından geliştirilmiş olan Garanti e-Trader da borsayı takip edebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi.

Hiç bir ek ücret ödemeden, tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama ile hisse senedi işlemleri, VİOP işlemleri yapabilir, hisse senedi alım satım emirleri verebilirsiniz.

Ayrıca verileri izleyebilir, teknik analizlere göz atabilir, Türkiye haricinde Dünya endekslerine bakabilir ve kur bilgilerine göz atabilirsiniz. Borsa ve yatırım araçlarını takip etmek için en iyi uygulamalardan bir tanesidir.

TEB Pratik Borsa

Türk Ekonomi Bankası tarafından geliştirilmiş olan ve borsa işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde yapmanızı sağlayan uygulamalardan bir diğeri de TEB Pratik Borsa. Ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri ve hızlı çalışan arayüzü ile işinize yarayacak bir uygulamadır. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra hemen anlık piyasa bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca IMKB ve VOB'da alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yine IMKB ve VOB hakkında tüm haberlere erişebilirsiniz. Kendi portföyünüzü yaratıp anlık değer ve maliyet bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Ziraat Trader

Ziraat Bankası tarafından geliştirilen ve borsa takibini kolayca yapabileceğiniz bir diğer banka uygulaması da Ziraat Trader'dır. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Uygulama ile hisse senedi alım satım emirleri verebileceğiniz gibi varolan emirlerinizi bölebilir, düzeltebilir, iyileştirebilir ve iptal edebilirsiniz.

Ayrıca seansı, kurları ve piyasaları izleyebilir, gerçek zamanlı piyasa haberlerine erişebilir ve kendi sayfanızı özelleştirerek istediğiniz araçları ekleyebilirsiniz.

  1. Android İçin Borsa Ve Yatırım Araçları Uygulamaları
  2. Bankaların Yatırım ve Borsa Uygulamaları
  3. Diğer Yatırım ve Borsa Uygulamaları

YORUMLAR