Android İçin En İyi Macera Oyunları

Listemizdeki birbirinden güzel oyunları indirmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Broken Sword Serisi

Broken Sword oyunları 90'lı yılların sonlarında yayınlandığında büyük ilgi görmüştü. Birçoğumuz çocukluğumuzda bu oyunları oynadığımızda değişmez yere sahip olan bir tecrübe yaşamıştık.

Broken Sword oyunlarında George Stobbart ve Nico Collard adlı kahramanlarımızın gizem, tehlike ve heyecan dolu maceralarına tanık olmaktaydık. Bu oyunlarda iki kahramanımız sorgulayıcı kimlikleriyle ulaştıkları ipuçları ile dünyanın kaderini değiştirecek olaylar zincirini çözüme kavuşturmaya çalışmaktalar. Broken Sword serisindeki oyunlar kaliteli 2 boyutlu çizimleri, ustaca seslendirilmiş diyalogları ve zorlayıcı bulmacalarıyla point and click türündeki macera oyunlarının nasıl olması gerektiğini bize gösteriyor. Kendine has mizahıyla da artı puan kazanan Broken Sword oyunlarının bazıları kısa süre önce Android cihazlar için elden geçirildi ve mobil versiyonları satışa sunuldu. Broken Sword oyunlarına bu bağlantıları kullanarak erişebilirsiniz:

Broken Sword - The Smoking Mirror Android Cihazlar İçin Yeniden Yapıldı
OYUN

Broken Sword - The Smoking Mirror Android Cihazlar İçin Yeniden Yapıldı

90'lı yılların sonunda Revolution firması tarafından bilgisayar için çıkarılmış olan macera ve bulmaca oyunlarının klasiklerinden "Broken Sword II - The Smoking Mirror", aradan geçen 15 yıl ardından Android cihazlar için yenilenerek tekrar oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

  1. Android İçin En İyi Macera Oyunları
  2. Broken Sword Serisi
  3. Gemini Rue
  4. Another World
  5. Yesterday
  6. The Walking Dead

YORUMLAR