Android için En iyi Mesajlaşma Uygulamaları

Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz en iyi Android mesajlaşma uygulamalarını sizler için belirleyerek, sizin için en uygun olanı seçmenizde yardımcı olmaya çalıştık.

ChatON

ChatON, ilk başta Samsung cihazlar arasında anlık mesajlaşmayı sağlayabilmek için tasarlanan fakat daha sonra Samsung'un global iletişim planları ile tüm platformlar üzerinde kullanılabilir hale gelen ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır.

Uygulamayı yükledikten sonra ücretsiz olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra diğer ChatON kullanıcısı arkadaşlarınız ile hemen mesajlaşmaya başlayabilirisiniz.

Yaptığınız sohbetlerin bağlantı sürelerini kayıt altında tutan uygulama ile toplamda ne kadar süre sohbet ettiğinizi görebiliyorsunuz. Oldukça renkli ve güzel bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır.

Arkadaşlarınız ile dilediğiniz kadar ücretsiz sohbet etmenize imkan sağlayan ChatON, benzer uygulamalarda bulunan grup mesajlaşma, sesli görüşme, resim ve video paylaşımı gibi özellikleride bulunduruyor. Ayrıca yer ve etkinlik bildirimi de yapabiliyorsunuz.

Samsung'un kendi uygulaması olan ChatON'u kullanarak arkadaşlarınız ile ücretsiz olarak mesajlaşabilir ve sınırsız şekilde sesli görüşme yapabilirsiniz. Eskisine göre çok daha geliştirilen ChatON uygulaması, geliştirildiği oranda kullanıcı sayısını arttırmış durumda. Farklı mesajlaşma ve görüşme uygulaması arayanlar için iyi bir alternatif diyebilirim.

  1. Android için En iyi Mesajlaşma Uygulamaları
  2. WhatsApp
  3. Skype
  4. LINE
  5. WeChat
  6. Viber
  7. Tango
  8. ChatON
  9. Genel Değerlendirme

YORUMLAR