Android İçin En İyi Simülasyon Oyunları

Mobil oyunlar, artık hayal edebildiğimizin ötesine geçme seviyesine geldi diyebiliriz. FPS tarzı oyunlardan savaş oyunlarına, kule savunmalardan çiftlik kurma oyunlarına kadar pek çok tarzda oyunu marketlerde bulabiliyorsunuz. Bunlardan en eğlencelilerind

Uçak Simülasyonları

Air Navy Fighters Lite

Air Navy Fighters Lite, oyunun ücretsiz versiyonu olsa da, heyecanlı anlar yaşamanızı sağlayacak. Oyun savaş tarzıyla simülasyonu başarılı bir şekilde bir araya getirmiş. Detaylı grafikleri ile öne çıkan oyun simülasyon oyunlarının başarılı yapımcısı RORTOS tarafından geliştirilmiş.

Oyunda ister uçağınıza atlayıp çeşitli görevleri yerine getirebiliyor, isterseniz de savaşa gidebiliyorsunuz. Düşman füzelerinden kaçmalı, radara girmeden ilerlemeli, düşmanlara saldırmalı ve helikopterleri vurmalısınız.

Oyunda farklı hava şartları ve gündüz gece modları da bulunuyor. Yine oyun kendine özgü senaryo oluşturma şansını da oyunculara tanıyor.

X-Plane 9

3 boyutlu gerçekçi grafikleri ile öne çıkan oyunda pek çok çeşitli uçak tipleri bulunuyor. 10 ücretsiz 43 ücretli olmak üzere seçebileceğiniz 53 adet uçak bulunmakta. Her uçağın motor sesinin ayrı olması ise oyuna ayrı bir hava katıyor.

Oyunda uçağınızı farklı kamera açılarıyla kontrol edebiliyorsunuz. Yine 6 ücretsiz 15 ücretli olmak üzere 21 adet farklı haritanın bulunduğu oyunda zaman dilimini ve hava durumunu da belirleyebiliyorsunuz.

Oyunda çoklu oyuncu desteği de var, böylece arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz. Siz de uçak simülasyonlarını seviyorsanız bu oyuna kesinlikle bir şans vermelisiniz.

  1. Android İçin En İyi Simülasyon Oyunları
  2. Şehir ve Çiftlik Kurma Simülasyonları
  3. İş Kurma ve Yönetme Simülasyonları
  4. Trafik ve Araç Sürme Simülasyonları
  5. Uçak Simülasyonları

YORUMLAR