Android için En İyi Zombi Oyunları

Aksiyon ve eğlence dolu zombi oyunlarını yazımızda listeledik

En İyi Android Zombi Oyunları 2. Sayfa

Minigore 2: Zombies

Minigore 2: Zombies tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, bir anı bile aksiyonsuz geçmeyen bir zombi oyunu. Oyunda lego kahramanlarına benzeyen kahramanları yönetiyoruz ve aynı anda yüzlerce zombiyle savaşıyoruz. Bu çarpışmalarda baltalar, balyozlar, kılıçlar ve elektrikli testereler gibi yakın mesafede etkili silahların yanında makinalı, pompalı, ağır makinalı tüfekleri, roket atarları ve diğer farklı ateşli silah seçeneklerini kullanabiliyoruz. Oyunda mezarlık, göl kenarı ve karla kaplı alanlar gibi farklı bölümler yer alıyor. Bu bölümlerde zombileri yok ettikçe para kazanıyoruz. Kazandığımız para ise silahlarımızı geliştirmeye, yeni kahramanların kilidini açmaya yarıyor.

Yüksek grafik kalitesine sahip olan Minigore 2: Zombies akıcı bir şekilde çalışabiliyor. Oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Dawn Of The Sniper

Dawn Of The Sniper farklı bir oyun yapısını bize sunan bir zombi oyunu. Dawn Of The Sniper'da yüksek noktalara çıkarak masum insanları korumaya çalışan bir keskin nişancıyı kontrol ediyoruz. 2 boyutlu bir görünüme sahip olan oyunda ekrandaki zombileri tespit etmeye ve masum insanlara zarar vermeden onları avlamaya çalışıyoruz. Yüksek menzilli keskin nişancı tüfeklerini kullanabildiğimiz Dawn Of The Sniper bize bölümleri tamamladıkça silahlarımızı geliştirme ve yeni silahlar satın alabilme imkanı veriyor.

Dawn Of The Sniper kısa sürede bağımlılık yapabilen bir oyun. Dawn Of The Sniper'ı bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Zombie Tsunami

Eğer zombi oyunlarında dünyayı kurtarmaya çalışan bir kahraman olmaktan sıkıldıysanız Zombie Tsunami hoşunuza gidebilecektir. Zombie Tsunami'de bu sefer insanları ısırarak zombiye dönüştürmeye çalışan zombileri yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız zombi ordumuzu daha kalabalık hale getirmek ve önümüze çıkan engelleri birer birer parçalamak. Zombilerimiz sürekli koşarken insanları ısırıyoruz ve ısırdığımız insanlar zombiye dönüşüyor. Bu dönüşüm geçirmiş zombiler ordumuza katılıyor ve karşımıza çıkan tankları, araçları ve diğer engelleri yok edebiliyorlar. Ayrıca çeşitli bonusları topladığımızda zombilerimiz gözlerinden lazerler saçan dev canavarlara veya hızlı ve çevik olan bir ninja takımına dönüşebiliyor.

Zombie Tsunami'yi bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Corridor Z

Corridor Z zombi temasını sonsuz koşu oyunu yapısıyla birleştiren bir oyun. Oyun kendi türü içerisinde de bir hayli büyük bir yenilik getiriyor. Corridor Z'de zombi felaketi nedeniyle karantina altına alınmış ve kilitlenmiş bir okulda tutsak kalan kahramanları yönetiyoruz. Hayatta kalma maceramız boyunca dar koridorlarda sürekli peşimizden kovalayan zombilerden kaçmaya çalışıyoruz. Kahramanımız koşarken onu önden takip ediyoruz ve arkamızdan koşturan zombileri görebiliyoruz. Yol üzerinde rastladığımız rafları, havalarıdırmaları devirerek zombileri yavaşlatabiliyoruz. Ayrıca silahları toplayarak ateş edebilmemiz ve zombilerden kurtulabilmemiz de mümkün.

Corridor Z'yi bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

SAS: Zombie Assault 4

Zombiler, kan, vahşet, aksiyon, gerilim, adrenalin, işte bir zombi oyunundan beklediğiniz herşey bu oyunda var. Android akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz
SAS: Zombie Assault 4 katıksız bir zombi oyunu. Oyunda zombiler bize dalga dalga saldırırken dört tarafımız kuşatılıyor ve kendimize bir çıkış yolu bulmaya çalışıyoruz. Oyunda yüzlerce zombinin yanısıra bölüm sonu canavarlarıyla da savaşabiliyoruz ve sandıklardan güçlü silahları, zırhları ve ekipmanları yağmalayabiliyoruz. Birçok farklı silah ve geliştirme seçeneği, güzel grafikler ve yoğun aksiyon bu kuşbakışı zombi oyununda bizi bekliyor:

World Zombination

World Zombination zombi oyunlarına stratejik bir açıdan bakan bir mobil oyun. World Zombination'da oyuncular dilerlerse zombilere karşı savaşan insanları, dilerlerse dünyayı istila etmeye çalışan zombileri seçebiliyorlar. Android akıllı telefon ve tabletlerinze ücretsiz olarak indirp oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan World Zombination'da bizi kule savunma oyunlarına benzeyen bir yapı bekliyor. İnsanları seçtiğimizde şehri zombilere karşı savunmak için farklı yeteneklere sahip birimleri haritanın kilit yerlerine yerleştiriyoruz. Zombileri seçtiğimizde ise haritaya yerleştirilmiş insanları yok etmeye ve haritayı ele geçirmeye çalışıyoruz. Güzel grafiklere sahip olan World Zombination farklı bir zombi oyunu arıyorsanız hoşunuza gidebilir. Oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Listemizdeki oyunlar umarız eğlenmenize yardımcı olur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

  1. Android için En İyi Zombi Oyunları
  2. En İyi Android Zombi Oyunları 2. Sayfa

YORUMLAR