Android İçin Seyahat ve Şehir Rehberi Uygulamaları

Yurtdışı ve yurtiçi seyahatleriniz esnasında kullanabileceğiniz bu Android uygulamaları sayesinde gezileriniz hiç olmadığı kadar keyifli olacak.

Android İçin Seyahat ve Şehir Rehberi Uygulamaları

Şu günlerde havalar güzel bir tatil planı yapmak için pek motive edici olmasa da güneşli günlerin yüzünü göstermesiyle birlikte yoğun bir çalışma temposu içinde olanlar tatil planlarını gerçekleştirmeye başlayacaktır. Güzel bir tatil kadar dinlendirici bir şey yoktur. Şehir hayatının durmak bilmez koşuşturmasına birkaç hafta ara vermek her bünyeye iyi gelir.

Fakat iyi planlanmamış bir tatil tatsız sürprizlere yol açabilir ve zaten kısıtlı olan vaktinizi iyi değerlendirmenize mani olabilir. Bu konuda şanlıyız ki, doğru ve güçlü uygulamalarla akıllı telefonunuzu tam bir tatil rehberine dönüştürebilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden!

Her biri farklı konular üzerinde yoğunlaşan tatil, seyahat ve şehir rehberi uygulamaları sayesinde hem bulunduğunuz yerdeki görmeye değer mekanları tespit edebilir hem de ulaşım konusunda en uygun hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Tamindir ekibi olarak Android için en iyi tatil ve seyahat uygulamalarını sizler için inceledik. Umuyoruz ki bu listede kendi beklentilerinize uygun bir uygulama vardır ve seyahatlerinizi daha keyifli bir hale getirir.

Yelp

İlk olarak Amerika'da popüler hale gelen ve daha sonra tüm dünyaya yayılan Yelp hem bir sosyal platform olarak hem de adres, servis ve mekan bulma uygulaması olarak görev yapıyor. Sosyal ağ tabanlı olmasının bir getirisi olarak Facebook ve Twitter desteği de sunan Yelp ile keşfettiğiniz yerleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak size en yakın yemek yeme, eğlenme, alışveriş yapma ve dinlenme mekanlarını, yakıt istasyonlarını ve metro duraklarını kolayca bulabilirsiniz. Uygulamada bulabileceğiniz servislerin sınırı yok.

Yelp'in en iyi yanı bulunan servisleri harita üzerinde göstererek kullanıcılara navigasyon bilgisi de sağlaması. Yaşadığınız veya ilk defa ziyaret ettiğiniz bir şehirde görmeye değer mekanları, işletmeleri ziyaret etmek ve bu işletmelerin sundukları fırsatlardan yararlanmak için Yelp'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR