Android İçin Seyahat ve Şehir Rehberi Uygulamaları

Yurtdışı ve yurtiçi seyahatleriniz esnasında kullanabileceğiniz bu Android uygulamaları sayesinde gezileriniz hiç olmadığı kadar keyifli olacak.

Poynt

Tıpkı Yelp gibi işleyen Poynt da GPS ve mobil internet ağınızı kullanarak çevrenizde bulunan restoranları, servisleri, faydalı işletmeleri, etkinlikleri ve insanların listesini çıkartıyor. Bu sayede o an neye ihtiyacınız varsa konumunuza en yakın olanları anında bulabiliyorsunuz.

Uygulamada son derece anlaşılır ve sade bir arayüz kullanılmış. Seçtiğiniz işletmelerin ve servislerin haritadaki konumlarına ulaşabiliyorsunuz. Gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde ihtiyacınız olan her şeyi direkt olarak bulabilirsiniz.

Uygulama sunduğu servislere göre dört ana kategoriye ayrılıyor. Kişiler, filmler, restoranlar, etkinlikler ve firmalar olarak belirtilen bu kategorilerde arama yapabiliyorsunuz. Özellikle sık sık şehirlerarası seyahat yapanlar ve iş gezisine çıkanlar için son derece faydalı olan Poynt sayesinde ihtiyacınız olan her servise anında erişim sağlayabilirsiniz.

  1. Android İçin Seyahat ve Şehir Rehberi Uygulamaları
  2. Poynt
  3. Kolay Döviz Kurları
  4. Expedia Hotels & Flights
  5. TripAdvisor

YORUMLAR